Latvijā

Pieci iemesli, kāpēc salīdzināt kredītus vislabāk ir portālā Gudriem.lv0

Mūsdienās, kad kredītiespēju ir ļoti daudz, ir grūti neapjukt milzīgajā informācijas gūzmā par kredītiem, to daudzveidību un kreditēšanas īpatnībām. Vēl vairāk – ir ne tikai ļoti viegli kļūdīties, bet arī uzķerties uz negodprātīgu starpnieku āķa, savukārt viņiem galvenais ir īstermiņa labums. Gudriem.lv darbojas Latvijas tirgū jau vairāk nekā 10 gadu un ir sevi pierādījis kā uzticams un pārbaudīts preču un pakalpojumu cenu salīdzināšanas avots.

Ņemsim par piemēru tādu jūtīgu tēmu, kā kredīta noformēšana. Un nav svarīgi, tas būtu ātrais vai patēriņa kredīts, vai līzings. Patstāvīgi tikt skaidrībā par to, kādas ātro kredītu kompānijas piedāvā aizdevumus un uz kādiem nosacījumiem, nozīmē zaudēt vismaz nedēļu sava laika. Gudriem.lv šajā jautājumā ietaupa jūsu laiku. Kāpēc vislabāk ir uzticēties mums?

* Jo Gudriem.lv seko līdzi tam, lai publicētā informācija atbilstu patiesībai.

Tas nozīmē to, ka mūsu salīdzināšanas servisā nevar parādīties informācija par kādu aizdomīgu kompāniju, kurai nav licences un darba pieredzes. Mēs augstu vērtējam savu reputāciju un mūsu klientu uzticību mums. Mēs sadarbojamies tikai ar pārbaudītām kredītkompānijām, kas jau sen darbojas kreditēšanas tirgū un ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedri. Šīs kompānijas var atpazīt pēc īpašas zīmes “Atbildīgs aizdevējs”.

* Tādēļ, ka mēs ne tikai piedāvājam salīdzināšanas pakalpojumu, bet tāpat arī izglītojam un informējam

Vidusmēra cilvēkam tikt skaidrībā ar kredītu niansēm, to savstarpējām atšķirībām, noformēšanas nosacījumiem un zemūdens akmeņiem nav nemaz tik vienkārši. Tādēļ mēs jau no paša sākuma sev par mērķi izvirzījām vienu vienkāršu, taču ļoti svarīgu mērķi – savu klientu izglītošanu. Vienkāršā un saprotamā valodā pastāstīt, kam nepieciešams ātrais kredīts, vai bez tā var iztikt, ko iesākt, ja radušās grūtības atmaksāt kredītu laikā, kā arī to, kādas ir pārkreditēšanās iespējas. Praktiski katrā mūsu ātro vai patēriņa kredītu salīdzināšanas servisa ailē atrodams “i” simbols, uzspiežot uz kura, iespējams iegūt vēl vairāk informācijas.

Mēs ar pārliecību varam teikt, ka Gudriem.lv, salīdzinājumā ar citiem tādiem pašiem servisiem Latvijā, ir atrodama pati plašākā un visaptverošākā informācija par ātrajiem un patēriņa kredītiem, kā arī kredītlīnijām un līzingiem.

Turklāt portālā Gudriem.lv sadaļā – ātrie kredīti – ir saites “Derīga informācija”, kur atrodami daudzi izglītojoši materiāli, kas palīdzēs atrast atbildi uz jebkuru aizņēmēja jautājumu.

* Tādēļ, ka Gudriem.lv ir pieejams kreditoru novērtēšanas serviss

Tā ir kredītņēmējam ļoti svarīga norāde. Sadaļas “Ātrie kredīti” piedāvājumu tabulā redzams kredītkompāniju novērtējums “zvaigznīšu” izteiksmē. To veido pāreju no portāla Gudriem.lv uz kredītkompāniju mājaslapām skaits. Tā ir sava veida lietotāju atsauksmju grāmata par vienu vai otru uzņēmumu. Lai gan lietotāju novērtējums var būt subjektīvs, tomēr daudziem klientiem tas palīdz izdarīt pareizo izvēli.

* Tādēļ, ka informācija par kreditēšanu pieejama ērtā un detalizētā tabulā.

Ieejot sadaļā “Ātrie kredīti”, jūsu skatam paveras tabula, kurā apkopota visplašākā informācija par aizdevumiem. Tajā ir redzama minimālā un maksimālā summa, kādu aizņēmējam izsniedz ātro kredītu kompānijas, kā arī minimālais un maksimālais aizdevuma termiņš. Nākamajā ailē redzamas procentu likmes un, kas ir svarīgi, šeit pieejama informācija par to, vai iespējams noformēt bezprocentu pirmo kredītu. Tālāk tabulā redzama informācija par to, cik vecam jābūt aizņēmējam, lai kredīts netiktu atteikts. Jāatzīmē, ka šis nosacījums dažādām kompānijām ir atšķirīgs, tādēļ tas noteikti jāsalīdzina.

Tāpat arī zem katras kompānijas tabulā ir svarīgas atzīmes par kreditēšanas nosacījumiem, kas arīdzan palīdzēs izdarīt pareizo izvēli. Piedevām, nospiežot “Par kredītu”, iespējams iegūt vēl vairāk informācijas par kredīta izsniegšanu pie viena vai otra kreditora līdz ar kredīta vai kredītlīnijas atmaksas aprēķina piemēriem.

* Tādēļ, ka Gudriem.lv salīdzina ne tikai ātros kredītus

Vēl portālā atrodams, piemēram, nebanku kreditēšanas kompāniju kredītlīniju salīdzinājums. Tas ir absolūti jauns kredītu veids, kas bieži vien ir daudz ērtāks, jo klients var variēt ar atmaksas termiņu un aizdevuma summu. Klients patstāvīgi var izvēlēties, cik lielu piešķirtās kredītlīnijas limita daļu viņš vēlas izmantot. Ja uzreiz nav nepieciešama visa summa, tā nav jāizmanto pilnībā. Tādejādi klientam visu laiku ir pieejama droša naudas rezerve, ko iespējams izmantot neparedzētos gadījumos. Svarīgi ir arī tas, ka procentu maksājumi ir jāveic tikai par izmantoto kredītlīnijas daļu. Piemēram, ja kredītlimits ir 600 eiro, taču izmantoti ir tikai 100 eiro, procentu maksājumi jāveic tikai par 100 eiro.

Tāpat arī Gudriem.lv salīdzina citus kredīta veidus, piemēram, patēriņa kredītus, kā arī līzingus . Citiem vārdiem sakot, ar Gudriem.lv piedāvāto pakalpojumu palīdzību iespējams atrisināt jebkuru finanšu jautājumu kvalitatīvi un nezaudējot laiku.

Un pats galvenais – mēs neko nepārdodam, vien nodrošinām kreditēšanas nosacījumu salīdzināšanas pakalpojumu. Tā ir bijis vienmēr, un mūsu galvenais uzdevums ir strādāt mūsu klientu labā.

LA.lv