×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. augusts, 2014
Drukāt

Pieci Krievu savienības deputātu kandidāti izsaukti uz pārrunām DP (8)

Foto: LETAFoto: LETA

Pieci Latvijas Krievu savienības (LKS) 12.Saeimas deputātu kandidāti izsaukti uz pārrunām Drošības policijā, pastāstīja viens no LKS līdzpriekšsēdētājiem Miroslavs Mitrofanovs.

Visi pieci kandidāti, kas ir arī LKS biedri, Drošības policijā ieradušies pagājušajā nedēļā, lai piedalītos neoficiālās pārrunās, paskaidroja partijas līdzpriekšsēdētājs.

Viens no tiem ir Pāvels Prozors, kurš kandidēs Latgales vēlēšanu apgabalā, kā arī Aleksandrs Kuzmins, kurš startēs Rīgā.

Viņš uzskata, ka pret LKS tiek vērsta plaša kampaņa, lai vājinātu partijas sarakstu Saeimas vēlēšanās.

“Pirms nevienām citām vēlēšanām nekas tāds nenotika,” sacīja Mitrofanovs.

LKS līderi Saeimas vēlēšanās būs Mitrofanovs, Jurijs Zaicevs, Ludmila Ušakova, Aleksandrs Filejs un Elita Kosaka.

Mitrofanovs būs saraksta līderis Rīgas vēlēšanu apgabalā. Pirmajā desmitniekā Rīgas vēlēšanu apgabalā tāpat ir Irina Cvetkova, Jakovs Pliners, Vladimirs Buzajevs, Einārs Graudiņš, Jeļena Bačinskaja, Aleksandrs Kuzmins, Natālija Jelkina, Edvīns Puķe un Vladislavs Rafaļskis.

Latgales vēlēšanu apgabalā saraksta līderis būs Daugavpils domes deputāts Jurijs Zaicevs, kuram seko Aleksandrs Livčaks, Irina Boļšakova, Aleksejs Vasiļjevs un Anatolijs Pušņakovs. Zemgales saraksta augšgalā ir Ludmila Ušakova, kurai seko Viktors Gušins, Valentīna Kudrjavceva, Nikolajs Starikovs un Makims Galkins.

Tikmēr Vidzemes sarakstā ir Aleksandrs Filejs, Andrejs Tolmačevs, Ludmila Rodionova, Fjodors Krupenkins un Ivans Jengaševs. Savukārt Kurzemes saragsta līdere ir Elita Kosaka, kurai seko Helena Gavriloviča, Ilona Titorenko, Kuldmila Polinova un Vladimirs Vlasovs.

LKS norāda, ka vēlēšanu sarakstos, kopā ar partijas locekļiem, ir arī tādu organizāciju, kā Nepilsoņu kongress, Latvijas Krievu kopiena, kustības “Sargāsim mūsu bērnus”, sabiedriskā kustība “Forštate”, Denacionalizēto māju iedzīvotāju asociācijas un Baltijas vēsturisko un sociālpolitisko pētījumu centra “Projekts Eiropa”, pārstāvji.

Partijas galvenie priekšvēlēšanu kampaņas mērķi būs cīņa ar etnisko diskrimināciju, oficiālas valodas statusa panākšana krievu valodai, izglītība krievu valodā visos līmeņos, tradicionālo ģimenes vērtību aizsargāšana, nepilsoņu jautājuma atrisināšana un labu attiecību panākšana starp Krieviju un Latviju.

12.Saeimas vēlēšanas notiks 4.oktobrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Latvijas Krievu Savienības deputāti pirms dažām dienām viesojās Krimā un noslēdza “sadarbības līgumu” ar Krimas separātistu vadoni Aksenovu. Sk. “Депутат Европарламента: Крымчане отстояли право на язык и культуру” (Eiroparlamenta deputāte: Krimas iedzīvotāji nosargāja tiesības uz valodu un kultūru). “Rossijskaja gazeta”, 2014.g. 12.augusts.

 2. Pa degunu tadiem ar sudainu koku lai zin kur vezi ziemo!!!!!

 3. Rašistu fašims netiks cauri!

 4. Pēc 4. oktobra savstarpēji kašķīgie tūdaliņi pamodīsies citā realitātē un varēs turpināt viens otram ieriebt sacenšoties kā pielabināties jaunai varai.

 5. tautas komisāre Krivcova Atbildēt

  Šitas jefiņs izskatās pēc čekas nagu maucēja.

 6. Pats par sevi maz ko nozime…….. galu gala tas DP jau izmekleja to Rubika lietu un neko nepareizu neatrada …. tadejadi apstiprinot Rubika tiesibas turpinat ierasta gara.

 7. ka līdz šim uz jūsu izdarībām netika reaģēts,jūs esat pazudējuši jebkādu kauna sajūtu un atklāti spļaujat ģīmī Latvijas valstij un latviešu tautai.Nez kas vēl jums jāmeklē Latvijas Saeimā?Viss tas,kas rakstīts jūsu programmās,jums ir pieejams jūsu etniskajā dzimtenē,pat bez speciālas “cīnīšanās”,tāpēc uz turieni arī vajag orientēties.Latvijā nebūs otra Krievija,jums ir pieejama gandrīz sestā daļa visas sauszemes.Vai tad vēl par maz?

 8. …Beidzot … Bezabrenes valsts aizstavibas institucijas iedrosinas iesakt savu ‘maigo agresiju’ pret lidz sim pretvalstikam (pret Latvijas Republikas satversmi ) organizacijam un to valstij nelojaliem biedriem !!!

  … Si partija ir jaizsludina par pretlikumigu ka valsts drosibai piedraudosu, un ta ir arkartas situacija jalikvide par tas programma noteiktiem pret valsts konstitucijas pamatlikumigiem verstu un valsts grausanai domatiem nelikumigajiem merkiem un programmam : valodas , izglitibas, neesosas diskriminacijas un Krievijas agresivas ‘maigas agresijas’ atbalsta instances, un aktualu atbalstu Kremla visparejai arpolitikai pret suverenu valsti ..!

Draugiem Facebook Twitter Google+