Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
24. janvāris, 2014
Drukāt

Pieci padomi, kā justies apmierinātākam ar dzīvi (2)

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Kādēļ tik grūti būt laimīgam?

Bērnība ikviens ir lasījis pasakas un skatījies multfilmas, kurās tiek uzsvērts, ka galvenais dzīvē ir būt laimīgam. Laimīgiem cilvēkiem dzīve nebūt nav perfekta, bet tā ir attieksme, kas padara laimīgus. Priecīgi cilvēki pasauli un apkārt notiekošos procesus redz citā gaismā, pat iespējami sliktā notikumā, tie pratīs saskatīt labo. Turpretim nelaimīgiem cilvēkiem ir negatīva attieksme un uzvedība. Visi dzīvē vēlas laimi, bet kādēļ ir tik grūti būt laimīgam?

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jauki padomi . 🙂

  2. You have to focus your mind and there is no alternative to that. You can get drunk but it will work just for the black out moment and soon your thinking will kick in again and whats funny about focus is that emotions changes as you focus change so in a nutshell focus your mind and you’ll be very happy being and don’t tell no one because they will try to talk you out of it because society says you should be informed and worried not happy.

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+