Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
24. janvāris, 2014
Drukāt

Pieci padomi, kā justies apmierinātākam ar dzīvi (2)

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

Kādēļ tik grūti būt laimīgam?

Bērnība ikviens ir lasījis pasakas un skatījies multfilmas, kurās tiek uzsvērts, ka galvenais dzīvē ir būt laimīgam. Laimīgiem cilvēkiem dzīve nebūt nav perfekta, bet tā ir attieksme, kas padara laimīgus. Priecīgi cilvēki pasauli un apkārt notiekošos procesus redz citā gaismā, pat iespējami sliktā notikumā, tie pratīs saskatīt labo. Turpretim nelaimīgiem cilvēkiem ir negatīva attieksme un uzvedība. Visi dzīvē vēlas laimi, bet kādēļ ir tik grūti būt laimīgam?

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Jauki padomi . 🙂

  2. You have to focus your mind and there is no alternative to that. You can get drunk but it will work just for the black out moment and soon your thinking will kick in again and whats funny about focus is that emotions changes as you focus change so in a nutshell focus your mind and you’ll be very happy being and don’t tell no one because they will try to talk you out of it because society says you should be informed and worried not happy.

Līgavas kā ziedi jaunā kāzu kleitu kolekcijā2017. gada pavasara-vasaras sezonu gaidot, kāzu modes zīmols "Ingrida Bridal" ir nācis klajā ar jaunāko kāzu kleitu kolekciju "Blooming Flowers".
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+