Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 28. maijs, 2017
15. jūlijs, 2014
Drukāt

Pieci sievišķības baušļi, kurus ievērot nemaz nav tik grūti

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1.Dabiskums un māka būt pašai

Ļoti svarīgi būt patiesai pret sevi un citiem, izpausties tā, kā vēlies dotajā brīdī, dotajā sekundē.

2.Prasme kopt sevi

Šis jēdziens sastāv no vairākām daļām: tās ir koptas rokas, seja, mati, ķermenis. Pilnvērtīgs sievietes tēls, kura iedvesmo, sastāv no sīkumiem.

3.Stils

Profesionāli stilisti dod universālus padomus: gribi izskatīties labi kopta – beidz ekonomēt uz modernu frizūru, labu grimu un akurātu manikīru!

4.Veselība

Tu ļoti labi zini, ka vīriešiem nepatīk sievietes, kuras dzer un pīpē. Rūpējies par savu veselību un piekop veselīgu dzīvesveidu – ilgāk dzīvosi.

5. Balss

Tu zini, ka cilvēks iegaumē 60 % informācijas ar redzi un 30 % ar dzirdi. Tieši patīkama balss var nospēlēt tavā labā lielu lomu.

Rakstu piedāvā portāls

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Vasaras mode 2017. Desmit tendences, kuras vērts izmēģināt (1)Ārpus komforta zonas Jauna vasara, jauna mode!
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+