Mobilā versija
+7.5°C
Līksma, Bārbala
Pirmdiena, 24. aprīlis, 2017
15. jūlijs, 2014
Drukāt

Pieci sievišķības baušļi, kurus ievērot nemaz nav tik grūti

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

1.Dabiskums un māka būt pašai

Ļoti svarīgi būt patiesai pret sevi un citiem, izpausties tā, kā vēlies dotajā brīdī, dotajā sekundē.

2.Prasme kopt sevi

Šis jēdziens sastāv no vairākām daļām: tās ir koptas rokas, seja, mati, ķermenis. Pilnvērtīgs sievietes tēls, kura iedvesmo, sastāv no sīkumiem.

3.Stils

Profesionāli stilisti dod universālus padomus: gribi izskatīties labi kopta – beidz ekonomēt uz modernu frizūru, labu grimu un akurātu manikīru!

4.Veselība

Tu ļoti labi zini, ka vīriešiem nepatīk sievietes, kuras dzer un pīpē. Rūpējies par savu veselību un piekop veselīgu dzīvesveidu – ilgāk dzīvosi.

5. Balss

Tu zini, ka cilvēks iegaumē 60 % informācijas ar redzi un 30 % ar dzirdi. Tieši patīkama balss var nospēlēt tavā labā lielu lomu.

Rakstu piedāvā portāls

dievietei_logo

Pievienot komentāru

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+