×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
9. februāris, 2017
Drukāt

Pieci skaistuma produkti, kurus mēs bieži lietojam nepareizi

1. Tonālais krēms

1no5
Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Komiskas sevi padarām tikai mēs pašas, neprotot pareizi lietot skaistuma produktus, tāpat arī izšķiežam naudu par tiem tur, kur nevajag. Ieskaties un uzzini kā lietderīgi izmantot skaistuma produktus!

Mēs nesakām, ka tu neproti lietot kosmētiku, bet mūsdienās mēs ļoti daudz informācijas uztveram nepilnīgi – mēs nenoklausāmies līdz galam un daram “pa savam”, līdz ar to kāds padoms nenāks par ļaunu, lai mēs no iztērētās naudas saņemtu maksimumu. Mums sievietēm skaistums ir liela vērtība, tieši tāpēc esam apkopojuši nelielu sarakstu ar 5 produktiem, kurus mēs visbiežāk lietojam nepareizi.

Skaistuma blogeres māca uzklāt tonālo krēmu ar otu vai sūklīti, bet tas, ko mēs palaižam garām – viņas visas lielākoties ir vizāžistes, kas visus “video produktus” izmanto arī uz saviem klientiem un higiēnas prasības paredz, ka vienam klientam drīkst izmantot tikai vienas un tās pašas otiņas un sūklīšus vienreiz, kurus vairākas reizes nedrīkst “mērcēt” vienā un tai pašā produkta iepakojumā, tāpēc mēs grima māksliniekus parasti redzam ar “krāsainām rokām” – viņi konkrēto produktu uzklāj bagātīgā slānī uz rokas un tad konkrēto otiņu “iemērc” tajā produkta pārpalikumā, kas paliek uz rokas. Šīs blogeres vienkārši ir pieradušas darboties ar otiņām un sūklīšiem. Patiesībā daudz labāk tonālo krēmu ir uzklāt ar pirkstiem, par cik tu to rokās būsi sasildījusi un to būs attiecīgi vieglāk uzklāt. Vēl viens bonuss – tavas rokas neuzsūc daļu tonālā krēma, līdz ar to ietaupīsi uz tonālā krēma pirkumu.

  1. Tonālais krēms
  2. Tuša
  3. Konsīlers
  4. Konturējošie produkti
  5. Grima bāze

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+