Kokteilis
Mīli

Pieci soļi, kā kļūt pievicīgākai gandrīz vienā acumirklī 0

Foto – Shutterstock

Virsrakstā minētais apgalvojums šķiet neticams? Padomā par cilvēkiem, kuri tev patīk, kurus tu uzskati par pievilcīgiem. Gan jau viņiem piemīt kāds noslēpums, un tas nav tikai vienkāršs fiziskais skaistums.

Harisma, laime un labsirdība ir īpašības, kas padara cilvēku pievilcīgāku. Lūk, pieci ieteikumi, kā justies skaistākai – un izskatīties skaistākai – gandrīz vienā acumirklī.

1. Trenējies!
Fiziskas nodarbes labi ietekmē ķermeni un palīdz tev starot. Un ne velti. Sports nāk par labu arī ādai, jo izstrādājas tās skaistumam vajadzīgie hormoni. Tāpat kustības palīdz kontrolēt svaru un paaugstina pašnovērtējumu.

2. Smaidi!
To gan tu vari darīt tūlīt un tagad! Tava sirds spīd un silda, un tas kļūst pamanāms, tiklīdz pacelsi uz augšu lūpu kaktiņus. Pamēģini!

3. Iekšēji attīries!
Mūsu sabiedrība ir apsēsta ar ārējo attīrīšanos, bet maz pievērš uzmanības tam, kas notiek mūsu prātos. Seko līdzi ne tikai tam, ko ēd un dzer, bet arī tam, ko lasi un ko klausies. Un tam, ko saki citiem. Kad dzīvo iekšēji tīru dzīvi, tevī rodas iekšējā miera sajūta.

4. Labi ģērbies!
Var izklausīties savādi pāriet no iepriekšējā punkta uz šo, bet tas patiešām ir svarīgi. Labs apģērbs palīdz ne tikai labi izskatīties, bet arī labāk justies.

Saistītie raksti

5. Esi pārliecināta par sevi!
Viegli pateikt, grūtāk izdarīt. Bet, ja būsi pārliecināta par sevi – vairāk nekā tikai par savu ārieni, tas tevi padarīs pievilcīgāku. Jau atkal: padomā, ko tu uzskati par pievilcīgu cilvēki.

Diez vai viss slēpjas ārienē. Svarīgi ir tas, kā cilvēks sevi pasniedz, kā liek lietā savu individualitāti.

Un pirmais solis, lai kļūtu pārliecinātāka – pārstāj runāt slikti par sevi. Skaties spogulī un koncentrējies uz to, kas tev sevī patīk. Jo tu taču esi skaista!

LA.lv