Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
8. jūnijs, 2014
Drukāt

Piecos mēnešos Rīgas reģionā nozagti 666 velosipēdi (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Šā gada piecos mēnešos Rīgas reģionā nozagti 666 velosipēdi, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Šogad velosipēdu nozagts vairāk nekā citus gadus, jo šoziem sniega bija maz un iedzīvotāji ar velosipēdiem pārvietojās praktiski visu gadu.

Lielākajā daļā gadījumu velosipēdi nav bijuši pieslēgti. Visvairāk velosipēdu nozagti no kāpņu telpām, ēku pagalmiem vai citām vietām, kur velosipēdu īpašnieki tos novietojuši vietās, kur tas glabājas tā lietošanas starplaikos.

Retākos gadījumos zādzības notikušas no publiskām vietām – stāvvietām pie lielveikaliem un citām tamlīdzīgām vietām. Valsts policija arī atgādina velosipēdus reģistrēt Ceļu satiksmes drošības direkcijas reģistrā, jo savādāk pastāv iespēja, ka velosipēda īpašnieks netiks atrasts.

Policija aicina iedzīvotājus izvēlēties drošas velosipēdu atslēgas un par labāko risinājumu konsultēties velosipēdu tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ahā! Nu viss ir skaidrs, masoni-ķirzakcilvēki gatavojas piesaukt seno dievu Ktulkhu, kurš starpdimensiju barjeru pārvarēs ar 666 gigantiskā pentagramā izvietotiem velosipēdiem.
    Atveriet beidzot acis, cilvēki!

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+