Kokteilis
Mīli

Piecpadsmit pazīmes, kas liecina – jums lemts būt kopā uz mūžu 0

Foto – Fotolia

Tu, iespējams, esi neprātīgi iemīlējusies, taču vēl šaubies, vai jums abiem ir lemts būt kopā. Jā, pašlaik viss šķiet ideāli, bet kā zināt, ko tu jutīsi pēc gada, desmit gadiem, visu dzīvi? Kā zināt, vai tas, kas valda jūsu starpā, ir pa īstam?

Lai gan ļoti svarīgi pievērst uzmanību satraucošiem signāliem, nozīmīgi ir ņemt vērā arī labo jūsu starpā un tādējādi mācīties to cienīt un attīstīt. Protams, katram ir savi kritēriji attiecībā uz mīļoto, taču, ja zemāk minētās 15 pazīmes ir par jūsu attiecībām, tad tu esi pusceļā uz pareizu izvēli savā dzīvē.

1. Tu stāsti viņam par to, ko nevarat izstāstīt nevienam citam. Tas nozīmē, ka tu uzticies cilvēkam, bet tas ir galvenais nosacījums veiksmīgām attiecībām.

2. Tu ļauj viņam redzēt tevi vājuma brīžos. Viegli būt kopā ar to, kas vienmēr ir labā noskaņojumā. Taču tas ir nereāli. Uzdod sev jautājumu, vai vēlies viņu redzēt, ka tev klājas slikti? Vai viņš ir gatavs būt blakus šādos brīžos?

3. Tu cieni viņi. Tu negribi mainīt viņu pret kādu citu. Jā, ir kaut kas, kas viņā tevi kaitina, bet tu vienalga mīli viņu.

4. Tu vēlies viņu iepazīstināt ar saviem vecākiem. Tu lepojies ar viņu un gribi viņu parādīt citiem.

5. Tu spēj iedomāties nākotni kopā ar viņu.

6. Tu nebaidies nepiekrist viņam. Tu zini – pat tad, ja jūs strīdaties, viņš uzklausīs tevi un neizliks aiz durvīm. Viņš attiecas nopietni pret tevi pat tad, ja uzskata tev nav taisnība.

7.Jūs vēlaties rast kompromisu. Ja jums ir nopietnas atšķirības, kas var ietekmēt kopēju nākotni, piemēram, dažādi reliģiozie uzskati, jūs tik un tā gribat tās atrisināt. Jūs ticat, kas spēsiet rast kompromisu, kas apmierinās abus.

8. Jūs smejaties kopā. Smiekli ir viens no vienkāršākajiem priekiem. Un jums jāspēj tajos dalīties.

9.Tev ir spēcīga seksuāla iekāre pret viņu, kas nešaubīgi ir veselīgu attiecību sastāvdaļa. Ja arī viņš nav muskuļu kalns vai īpašs skaistulis, bet tev tāpat šis cilvēks šķiet iekārojams, tātad tas nav tāpat vien.

10. Jums ir komfortabli kopā klusēt. Tu nejūti, ka jums telpa būtu pastāvīgi jāpiepilda ar sarunām vai citām darbībām.

11. Tu kopā ar viņu jūties tu pati. Tev nevajag kontrolēt savas domas, tu nekautrējies, nepārdzīvo par to, ko viņš padomās.

12. Tu jūti mēru. Kad viņa nav blakus, tu ilgojies pēc viņa, taču ne pārmērīgi. Pārliecīga nepieciešamība pēc otra cilvēka – tā ir neveselīga sajūta.

Saistītie raksti

13. Tu nejūti pārmērīgu greizsirdību. Tu mierīgi attiecies pret to, ka viņš dodas pastaigā ar draugiem pat tad, ja viņu vidū ir sievietes. Jūs atļaujat viens otram savu dzīvi un aizraušanās.

14. Tu jūti, ka viņš padara tevi labāku. Blakus viņam tu kļūsti gudrāka, pievilcīgāka, radošāka. Viņš atver tevī labāko.

15. Viņš saprot tevi bez vārdiem. Tā ir silta sajūta, kad tu satiec savu cilvēku.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv