×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
29. oktobris, 2012
Drukāt

Piecstāvu mājai Rīgas centrā iebrūk grīda

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar vakarā kādai piecstāvu mājai Rīgas centrā iebruka grīda un saplaisāja sienas. Glābēji evakuēja 20 iedzīvotājus. Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Šembele, svētdien plkst.22.03 VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Ernesta Birznieka-Upīša ielā, piecstāvu dzīvojamās mājas kāpņutelpā ir iebrukusi grīda, bet uz sienām izveidojušās plaisas.

Ierodoties notikuma vietā, glābēji guva apstiprinājumu šai informācijai – kāpņutelpā grīda bija iebrukusi divu kvadrātmetru platībā, kā arī pirmā stāva dzīvoklī un visā kāpņutelpā uz sienām bija izveidojušās plaisas.

Glābēji evakuēja 20 mājas iedzīvotājus un par notikušo informēja Rīgas domes pārstāvjus.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis Uģis Vidauskis, visi evakuētie cilvēki, kuri nav izteikuši vēlmi apmesties pie saviem radiem vai draugiem, tiek izmitināti dienesta viesnīcās, ar kurām pašvaldībai ir noslēgti līgumi. Konkrētajā gadījumā viens cilvēks ir ratiņkrēslā, tāpēc šīs personas nodrošināšanai ar atbilstošiem apstākļiem risinājumu meklēs atbildīgie Labklājības departamenta speciālisti.

Kā norādīja Vidauskis, ēkā Birznieka-Upīša ielā visi dzīvokļi ir privatizēti. Māju apsaimnieko pašvaldības SIA “Rīgas namu pārvaldnieks”. Plānots, ka šodien plkst.12 ēkā ieradīsies būvniecības speciālisti, lai veiktu ekspertīzi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+