×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
26. septembris, 2017
Drukāt

Piecus gadus veca zēna dzimšanas dienas svinības pārvēršas asiņainā konfliktā (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

23. septembrī kāda piecus gadus veca zēna dzimšanas dienas svinības pārvērtušās asiņainā vecāku konfliktā, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 22.00 likumsargi saņēma informāciju par kādu agresīvi noskaņotu lauleni.

Ierodoties notikuma vietā Zolitūdē, norādītā mājokļa durvis atvēra Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieks. Dzīvokļa grīdas bija notraipītas ar asinīm un visapkārt mētājās stikla lauskas. Virzoties tālāk pa mājokli, vienā no istabām pamanīta sieviete, kurai mediķi sniedza palīdzību. Blakus viņai atradās vienu un piecus gadus veci bērni.

Savukārt vannas istabā sastapts agresīvi noskaņotais laulātais ar grieztu brūci plaukstā.

Sieviete pastāstīja, ka ar ģimeni svinējuši nu jau piecus gadus vecā dēla dzimšanas dienu. Svinību laikā tika lietots arī alkohols. Laulātais, lietojot grādīgos dzērienus, kļuvis agresīvs, sācis grūstīties līdz izsitis virtuves durvīm stiklu. Krītot stikla lauskām, sagriezta sievietes kāja.

Bērni miesas bojājumus nebija guvuši, tomēr notikušo pārdzīvoja un bija manāmi satraukti. Laulātā skaidroja, ka viņai ir bail atrasties vienā mājoklī ar vīru un lūdza noteikt tuvošanās aizliegumu.

Pēc brīža mediķi pavēstīja, ka bērnu mātei ir nepieciešama hospitalizācija. No sievietes noskaidrots, ka viņas prombūtnes laikā rūpes par abiem mazgadīgajiem bērniem var uzņemties vectēvs. Bērni līdz mātes atgriešanās brīdim nodoti cietušās tēvam.

Arī policistu klātbūtnē agresīvi noskaņotais dzīvesbiedrs nespēja nomierināties līdz ar to pieņemts lēmums viņu aizturēt un nogādāt dežūrdaļā. Vīrietim izskaidrots tuvošanās aizliegums un tā pārkāpšanas iespējamās sekas.

Informācija nodota Valsts policijai, RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kā arī Rīgas bāriņtiesai izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. trešā bērna pabalsts Atbildēt

    asiņainiem deguniem aug “vērtīgā” Latvijas jaunā audze

Draugiem Facebook Twitter Google+