Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Piedalies konkursā un ej uz Rīgas festivāla koncertu!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piedalies konkursā un saņem ielūgumus uz Rīgas festivāla koncertu “Sinfonietta Rīga un Pīters Erskins ar džeza grupu”, kas 11.jūnijā plkst.20 notiks Dailes teātrī.

Brits Marks Antonijs Tērnidžs (1960), kura darbs tiks atskaņots koncertā, ir viens no savas paaudzes ievērojamākajiem un visbiežāk atskaņotajiem komponistiem, kurš laikmetīgās mūzikas audumā meistarīgi ievijis džeza elementus, nebaidoties tieši, dažreiz pat uzjautrinoši atspoguļot modernās pasaules realitāti.

Konkursa jautājums: Nosauciet četrus mūziķus, kuri kopā ar “Sinfonietta Rīga” koncertēs 11. jūnijā? Pareizo atbildi sūti uz “konkurss@la.lv”, norādot savu tālruņa numuru.

Pēc nejaušības principa izvēlēsimies divu pareizo atbilžu autorus, kuri saņems ielūgumu divām personām uz “Sinfonietta Rīga un Pīters Erskins ar džeza grupu” koncertu Dailes teātrī 11. jūnijā.

 

Pievienot komentāru

"Sēnītei" un Liepājas teātrim piešķirs kultūras pieminekļa statusuKafejnīcas "Sēnīte" ēka un Liepājas teātris iekļauti valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētie paziņojumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+