Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Jaunā kantri mūzikas festivāla konkursiņa uzvarētāji noskaidroti!

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Šogad Ogrē, Ogres salā, 8. un 9. jūlijā norisināsies jauns kantri mūzikas festivāls “Country Island”, informē pasākuma rīkotāji. Tā idejas autors ir kantri mūzikas pazinējs un Bauskas kantri mūzikas festivāla izveidotājs Uldis Ozoliņš.

Festivālā skanēs ne tikai pašmāju un ārvalstu mūzika, bet notiks arī dažādas atrakcijas un aktivitātes visai ģimenei. Festivālā uzstāsies “Real American Country Revival” (Čehija), Džonija Hārmsa (Joni Harms, ASV), Olivia Harms (ASV), “Old Johnny’s Crew” (Vācija) un “Kukurūza/Country Hell” (Krievija).

Uz konkursa jautājumiem pareizi atbildējušas un katra divus ielūgumus uz festivālu saņems Lolita Lāce un Inese Samulēviča.

Lūk, pareizās atbildes!

1. Nosauciet latviešu grupu no Ogres, kas īpaši populāra bija pagājušā gadsimta astoņdesmitajos un bieži piedalījusies kantrī festivālos? Atbilde – “Ornaments”
2. Autobiogrāfiskajā filmā “Saldie Sapņi” (Sweet Dreams) par Petsiju Klainu titullomu atveidoja…Džesika Lanža
3. Kura latviešu grupa 2014. gadā pārstāvēja Latviju Silkeborgas (Dānija) kantrī mūzikas festivālā? “Sestā jūdze”

Lai veicas! Uzvarētājus paziņosim jau rīt, 7. jūlijā!

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+