×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. septembris, 2015
Drukāt

Piedalies konkursiņā un izmēģini jauno “Signal” zobu pastu bērniem!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Signal” papildina piedāvājuma klāstu ar zobu pastu “Signal Junior”, kas īpaši paredzēta bērniem vecumā no septiņiem līdz 13 gadiem. Ja vēlies izmēģināt šo zobiem veselīgo jaunumu, piedalies konkursiņā!

Jaunā zobu pasta ar maigu piparmētru aromātu ir īpaši izstrādāta, lai palīdzētu aizsargāt zobus pret bojājumiem un atsvaidzinātu elpu. Zobu pastas tūbiņa satur fluorīdu (1450 ppm F), kas stiprina zobus un palīdz novērst kariesa rašanos.

Latvijas Zobu Higiēnistu asociācijas valdes priekšsēdētāja, zobu higiēniste Gunta Dukse norāda, ka bērna mutes dobuma veselība ir neizsakāmi svarīga: “Veseli zobi ir neatņemama labas veselības sastāvdaļa. Tieši bērnībā un jaunībā veidojas pamats mutes dobuma veselībai nākotnē, tādēļ ir svarīgi, ka jau laicīgi bērni tiek izglītoti par tik ļoti svarīgo zobu kopšanu un zobu higiēnai draudzīgo uzturu. Šī procesa pilnveidē un attīstībā ļoti svarīgu lomu ieņem vecāki, tādēļ ieteicams izvēlēties bērnu mutes dobumam labvēlīgas zobu pastas un zobu birstes, kā arī kontrolēt un ik pa laikam atgādināt, kā tad pareizi ir jārūpējas par zobu veselību, apmeklējot zobu higiēnistu.” norāda G. Dukse.

Lai piedalītos konkursiņā

1. Tev jābūt portāla LA.lv sekotājam sociālajos tīklos (http://www.draugiem.lv/latvijasavize/), Facebook (https://www.facebook.com/latvijasavize) vai Twitter (http://twitter.com/la_lv).

2. Jāiesaka konkurss saviem draugiem.

Konkurss norisināsies līdz 28. septembrim, nosakot trīs uzvarētājus (katrā sociālajā vietnē 1 uzvarētājs).

Sekojiet līdzi informācijai portālā epadomi.lv

Signal zobu pastas ir atzinusi Pasaules Zobārstu federācija (FDI) un Latvijas Zobu Higiēnistu asociācija.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+