×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.2°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
16. aprīlis, 2018
Drukāt

Piedalies mammadaba atklātajā spiningošanas čempionātā

Foto - mammadaba.lvFoto - mammadaba.lv

Gads atkal gluži kā milzu ieskaites asaris, aizkūleņojis nebūtībā, atstādams atmiņās un foto mirkļos skaistākos un vērtīgākos Mammadaba 2017 atklātā spiningošanas čempionāta mirkļus. Bet nekas jau nebeidzas – mainās gads, mainās sacensību dalībnieki, sīkas nianses lomu uzskaitē un, protams, Mammadaba mīlošie un dāsnie sponsori, vēsta “mammadaba.lv”.

Šogad šo jauko un, nu jau ar pilnu pārliecību var teikt, arī populāro sacensību galveno balvu – laivas elektromotoru un akumulatoru nodrošina pazīstamais laivu ražotājs “DoleMarine”, otro vietu apbalvo “eholotes.lv” ar “Novatex” apģērbu līniju, par trešās vietas labsajūtu rūpējas „Salmo” ar “Lucky John” produktu līniju, bet veicināšanas balvas 4–6 sarūpējušas Mammadaba uzticīgās “Copes lietas”. Vēl būs veicināšanas un pārsteiguma balvas no jau pieminētā “Novatex” un “Gold Fishing, www.sargofish.eu”. Bet, lai rezultātus apkopot varētu ātri un precīzi, un copmaņiem uz tiem nebūtu ilgi jāgaida, ideju koncepts „Ikoncept” izstrādājis programmu, kurā sacensību dalībnieki datus par noķertajām zivīm varēs ievadīt caur internetu no saviem mobilajiem telefoniem.

Gadījumā, ja kādai no komandām nav šādas iespējas, neraizējieties – datus varēsiet ievadīt no galvenā tiesneša telefona. Pieteikumu plūsmu šī gada sacensībām gaidām sākot no 23. aprīļa plkst. 10 pa tālruni 26555501.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +28.2
Alūksne +25.6
Daugavpils +25.7
Saldus +28.0
Liepāja +23.7
Jelgava +29.8
Ventspils +22.6
Limbaži +26
Madona +26.4
Rēzekne +25.7
Draugiem Facebook Twitter Google+