×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
23. oktobris, 2013
Drukāt

Piedalies patriotiskā spēlē “Rīgas hronikas”! (2)

Rīgas jauniešus no 14 līdz 19 gadiem līdz 4. novembrim aicina pieteikties tradicionālajai patriotiskajai piedzīvojumu spēlei “Rīgas hronikas” par godu Latvijas 95. gadadienai, kurā varēs cīnīties par divām galvenajām balvām.

Spēle notiks 8. novembrī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Lai piedalītos, jāizveido komanda no trim zēniem un trim meitenēm, līdz 
4. novembrim jāreģistrējas mājas lapā www.rigashronikas.lv., jāatsūta pieteikuma anketa, atbildot uz jautājumiem par Latvijas Brīvības cīņām un Rīgas atbrīvošanu, kā arī jāapraksta motivācija piedalīties spēlē. Pasākuma organizatori spēlei izvirzīs 20 zinošākās un motivētākās komandas. Spēle simulēs 1919. gada Brīvības cīņas, apgūstot vēstures notikumus, kas bija par pamatu Latvijas valsts izveidei. Tā sastāvēs no diviem posmiem: apmācības sešās darbnīcās, kurās jaunieši mācīsies pārvietoties pēc kartes un kompasa, dot un izpildīt komandas, uzzinās Latvijas Brīvības cīņu vēsturi, iemācīsies slēpti pārvietoties un sniegt palīdzību. Otrajā daļā būs jādodas misijas skrējienā “Nosargā Rīgu!”. Tiks piešķirtas divas pirmās vietas. Izlozes kārtībā viena komanda dosies jūras ceļojumā uz Stokholmu, bet otra spēcīgākā komanda – uz Somijas ūdens atrakciju parku. Spēle ir bez maksas. To organizē Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un jaunsardzes centrs sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Latvijas Kara muzeju un biedrību “MediaGids”. Projektu līdzfinansē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+