×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
28. februāris, 2014
Drukāt

Piedāvā anesteziologa konsultācijas

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Lai vecāki justos droši par savu bērnu, kuram nepieciešama anestēzija plānveida operācijas un izmeklējuma laikā, Bērnu klīniskā universitātes slimnīca aicina vecākus ambulatori izmantot valsts apmaksātas anesteziologa konsultācijas.

“Lai mazinātu risku, ka anestēzijas laikā var rasties kādi sarežģījumi, jo noklusētas kādas būtiskas lietas par bērna veselību pirms paredzētās operācijas vai izmeklējuma, kas veicams narkozē, kopš pērnā gada veicam anesteziologa konsultācijas ambulatori,” stāsta slimnīcas Anestezioloģijas un intensīvās terapijas klīnikas vadītāja Arta Bārzdiņa. “Vidēji mēnesī konsultējam 500 bērnus un viņu vecākus, kuri var uzdot jautājumus saistībā ar bērna gaidāmo operāciju vai izmeklējumu, savukārt ārsts var noskaidrot, kādas ir bijušas bērna saslimšanas, kādi medikamenti lietoti, vai ir bijušas asins pārliešanas, vai ir alerģijas uz medikamentiem. To visu zinot, mēs, ārsti, varam saprast, kā bērnam visveiksmīgāk palīdzēt!”

Pakalpojumu ar ģimenes ārsta vai speciālista nosūtījumu iespējams saņemt vienas līdz divu dienu laikā vai, savlaicīgi plānojot anesteziologa vizīti un izmeklējumu vai operāciju narkozē, iespējams abus veikt arī tās pašas dienas laikā. Anesteziologa konsultācijas iespējams saņemt konsultatīvajā poliklīnikā (Rīgā, Vienības gatvē 45) darba dienās, iepriekš reģistrējoties, zvanot 8866 vai sūtot ziņu poliklinika@bkus.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+