×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. marts, 2013
Drukāt

Piedāvā atbalstu laikmetīgās mākslas izstādēm

foto - Letafoto - Leta

Fonds “ABLV Charitable Foundation” izsludinājis ikgadējo konkursu līdzfinansējuma piešķiršanai Laikmetīgās mākslas izstāžu organizēšanai no 2013. gada aprīļa līdz 2014. gada martam, turklāt šogad priekšroka tiks dota tādu izstāžu un notikumu atbalstam, kuru laikā tiks radīts jauns mākslas darbs, informēja fonda pārstāve Inga Skrastiņa.

Grantu programmas mērķis ir veicināt laikmetīgās mākslas attīstību, atbalstot nacionāla mēroga sabiedriski nozīmīgus laikmetīgās mākslas notikumus, tā sekmējot sabiedrības informētību, izpratni un pieejamību mākslas norisēm Latvijā.

Grantu programmas kopējais finansējums ir 25 000 latu. Vienam projektam tiks piešķirts līdz 5000 latu un līdz 75% no projekta kopējām izmaksām. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2. aprīlis, pieteikumi sūtāmi elektroniski uz e-pastu “info@ablvfoundation.org”. Grantu konkursa nolikums, pieteikuma forma un budžeta forma ir pieejami fonda mājaslapā.

Iepriekšējā grantu konkursā 2012. gadā atbalstīta Katrīnas Neiburgas personālizstāde “Lietu atmiņa” Laikmetīgās mākslas centrā “kim?”, Voldemāra Johansona personālizstāde “Organiskie raksti/ Attractors”, kā arī Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna izstāde “Pacieties” izstāžu zālē “Arsenāls”. 2011. gadā ar fonda atbalstu notikusi Voldemāra Johansona personālizstāde “Plūsmas / Raksti” un Venēcijas stikla izstāde “Glasstress” Rīgas biržā, kā arī vairākas Latvijas Mākslas akadēmijas diplomandu izstādes.

“ABLV Charitable Foundation” 2006. gadā dibināja “ABLV Bank” akcionāri Ernests Bernis un Oļegs Fiļs, lai īstenotu dzīvē savas pamatvērtības un sekmētu uzņēmēju atbildību par sabiedrību un vidi. Fonds darbojas kā galvenais “ABLV Bank” partneris labdarības jomā, atbalstot radošus cilvēkus un izcilas organizācijas, kas iegulda pūliņus un zināšanas, lai sasniegtu visiem svarīgus mērķus – veidotu saliedētu, pārtikušu un drošu sabiedrību. Fonda uzmanības lokā ir laikmetīgā māksla, bērni un jaunieši, izglītības un pilsoniskās sabiedrības attīstība. Aizvadītajos gados fonds ir atbalstījis gandrīz 200 projektus, piešķirot finansējumu viena miljona eiro apmērā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+