×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
24. augusts, 2016
Drukāt

Izcilākajiem piedāvā bezmaksas braucienus “Rīgas mikroautobusu satiksmes” transportlīdzekļos

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Nākamais studiju gads būs jau trešais, kad pirmajā mācību semestrī Rīgas augstskolu izcilākie studeni varēs bez maksas braukt “Rīgas mikroautobusu satiksmes” (RMS) transportlīdzekļos.

RMS Atbalsta programmai var pieteikties studenti izcilnieki, kuri studē Rīgas valsts augstskolās, dienas nodaļā bakalaura vai maģistra programmā. Lai iegūtu tiesības braukt bez maksas, vidējai atzīmei iepriekšējā mācību semestrī jābūt 9,5 ballēm. Studenti – izcilnieki bez maksas varēs braukt minibusos līdz 31. janvārim. Lai saņemtu RMS atbalstu, studentiem jādodas uz RMS biroju Viskaļu ielā 13, līdzi ņemot personu apliecinošus dokumentus, izziņu par izcilnieka sekmēm iepriekšējā mācību semestrī un personalizēto e-talonu.

Pirms doties uz RMS biroju, lai papildinātu e-talonu ar bezmaksas braucieniem, RMS aicina sākumā vērsties kādā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem, lai pārbaudītu, vai ir atjaunots studenta statuss. Nākamajam atbalsta programmas periodam izcilnieki varēs pieteikties no 2017. gada 1. februāra. Iepriekšējā mācību semestrī RMS atbalstīja 70 studentus izcilniekus no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Jāzepa Mediņa Latvijas mūzikas akadēmijas, Latvijas Mākslas akadēmijas, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas un Rīgas Celtniecības koledžas, kuri kopā veikuši vairāk nekā 6000 braucienus.

Detalizētāka informācija par atbalsta programmu “Atbalsts izglītībai” pieejama: www.rigasmikroautobusi.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+