Mobilā versija
+19.2°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
2. februāris, 2017
Drukāt

Piedāvā ēnot pazīstamus mūziķus, sarakstā arī Andrejs Osokins, “Da Gamba” un Busulis

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa "DaGamba" uzstājas mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons 2017" nominantu paziņošanas pasākumā.

Latvijas Izpildītāju un Producentu apvienība (LaIPA) šogad 15. februārī gaidāmajā Ēnu dienā sniegs skolēniem iespēju ēnot Latvijā pazīstamus mūziķus un grupas, kā arī iepazīties ar mūzikas menedžmenta aizkulisēm, LA.lv uzzināja apvienībā.

Skolēni aicināti ēnot instrumentālās mūzikas huligānus, grupu “DaGamba”, slaveno pianistu Andreju Osokinu, hip hop mākslinieku Ozolu un jauno reperi Zelmu Jēgeri, kas pazīstama ar skatuves vārdu VIŅA. Ēnu dienā piekritis piedalīties arī mūziķis Intars Busulis un dziedātāja Samanta Tīna. Ar elektroniskās mūzikas mākslinieka ikdienu iepazīstinās DJ Monsta jeb Uldis Cīrulis. Ieskatu mūziķu ikdienā sniegs grupa “Gain Fast” un dziedātāja Antra Stafecka. Ēna gaidīs arī LaIPA izpilddirektore Liena Grīna, kas sniegs skolēniem praktisku ieskatu kolektīvā pārvaldījuma organizācijas darbībā.

“Ēnu dienās piedalāmies jau trešo gadu un vēlamies jauniešiem parādīt, ka darbs mūzikas industrijā ir ne tikai ļoti aizraujošs, bet arī sarežģīts. Iespēja vienu dienu piedalīties LaIPA darbinieku ikdienā palīdzēs labāk izprast kolektīvā pārvaldījuma organizāciju darbību un blakustiesību nozīmīgumu, kas palīdz mūziķiem visā pasaulē saņemt tiem pienākošās atlīdzības, ļaujot veltīt savu laiku un spēkus jaunu skaņdarbu radīšanā,” stāsta LaIPA izpilddirektore Liena Grīna.

Reģistrēties piedāvātajām vakancēm skolēni un studenti var līdz 10. februārim mājas lapā. LaIPA aicina neaizmirst par Ēnu dienas galveno mērķi un reģistrēties vakancēm tikai tad, ja nākotnē vēlaties karjeru veidot tieši šajā nozarē, pieteikumā parādot patiesu interesi un pamatojumu.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 8821. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+