×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. jūnijs, 2012
Drukāt

Piedāvā izveidot apsveikumu saulgriežos, izmantojot “Instagram”

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Pasts piedāvā mikroblogošanas vietnes “Twitter” lietotājiem, kas darbojas arī fotogrāfiju dalīšanās tīklā “Instagram”, izveidot apsveikumu Vasaras saulgriežos un bez maksas to nosūtīt adresātiem Latvijā ar Latvijas Pasta starpniecību.

Šodien, ar tvitera lietotāja kontu ielogojoties interneta vietnē “www.nosutipastkarti.lv”, ir iespējams izvēlēties kādu no saviem labākajiem attēliem “Instagram” tīklā un, aizpildot norādītos adreses laukus, nosūtīt pastkarti savam draugam vai tuviniekam kā sveicienu vasaras vidus svētkos, informēja pasta Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Attēls tiks izdrukāts kā īpaša pastkarte ar pievienotu atbilstošas tematikas latviešu tautasdziesmu un tiks piegādāts adresātiem Latvijā. Jo labāka būs fotogrāfijas kvalitāte, jo kvalitatīvāka būs pastkarte, ko saņems adresāts. Atšķirībā no citām Latvijas Pasta pastkaršu sūtīšanas akcijām ar oriģinālo pastkarti apsveikt Līgu un Jāni vai kādu citu tuvinieku varēs tikai pirmais tūkstotis akcijas dalībnieku.

“Instagram” ir fotogrāfiju dalīšanās tīkls, kas ir pieejams vairākumam viedtālruņu ar operētājsistēmu “iOS” vai “Android”. Pasts lepojas, ka ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas kampaņā sociālajos tīklos integrējis arī “Instagram” sniegtās iespējas.

Latvijas Pasta pirmoreiz tviterī rīkotajā pastkaršu sūtīšanas akcijā “Apsveikums Māmiņdienā!” 2011.gadā piedalījās 4867 tvītotāji, aizpildot gandrīz 6500 derīgu pastkaršu, taču gadu vēlāk akcijas dalībnieku skaits un aktivitāte dubultojās, mammām visā Latvijā nosūtot 10 000 pastkaršu.

Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4500 darbinieku.

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+