×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. aprīlis, 2014
Drukāt

“Neste Oil” piedāvā uzlabotu degvielu (1)

neste

No šā mēneša sākuma visās “Neste Oil” degvielas uzpildes stacijās Latvijā tiek piedāvāta jauna degviela – “Neste Futura”.

Ražotājs apgalvo, ka tā nāk no Somijas, turklāt šai degvielai tiek pievienotas piedevas, kas nodrošina mazāku degvielas patēriņu, labāku dzinēja darbību un ilgāku dzinēja mūžu.

“Pēc rūpīgas pētniecības laboratorijas apstākļos un lauka pētījumos mēs esam gandarīti prezentēt “Neste Futura”. Šīs degvielas ir piemērotas visa veida automašīnām. Tās ļauj uzturēt dzinējus tīrākus, kas rezultējas mazākā degvielas patēriņā, labākā dzinēja darbībā un ilgākā dzinēja mūžā. Mūsdienu dzinējiem ir arvien augstākas prasības pret degvielu, un “Neste Oil” “premium” kvalitātes produkti ir radīti, lai pilnībā atbilstu šīm prasībām,” skaidro Panu Kopra, “Neste Oil” viceprezidents mazumtirdzniecības jautājumos. “Neste Futura” pieejama ikvienā “Neste Oil” stacijā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Krievijā. Piedāvāt uzlabotu degvielu ar labākām ekspluatācijas un attīrošām īpašībām par cenu, kas nepārsniedz līdzšinējās degvielas cenu, ir stratēģisks “Neste Oil” solis,” turpina Panu Kopra.

“Neste Futura” degvielas satur piedevas, kas ļauj uzturēt benzīna un dīzeļa dzinējus tīrākus. Tas ir galvenais priekšnoteikums, lai nodrošinātu mazāku degvielas patēriņu, labāku dzinēja darbību un ilgāku dzinēja mūžu. Tāpat kā līdz šim, arī “Neste Futura” tiks piegādāta no “Neste Oil” rūpnīcas Porvo, Somijā, kas ir viena no Eiropas modernākajām naftas pārstrādes rūpnīcām.

Degvielas uzpildes stacijās Latvijā 95. un 98. markas benzīnu turpmāk pārdos ar nosaukumu “Neste Futura 95” un “Neste Futura 98” attiecīgi, bet dīzeļdegvielu – ar nosaukumu “Neste Futura” dīzeļdegviela.

“”Neste Futura” benzīns novērš degvielas padeves sistēmas aizsērējumu un nogulsnējumus uz ieplūdes vārstiem, uztur degvielas padevi vienmērīgu un dzinēja jaudu – stabilu, kas palīdz samazināt degvielas patēriņu, uzlabot dzinēja darbību un paildzināt tā mūžu, lietojot šo benzīnu regulāri,” papildina Kalle Lehto, “Neste Oil” pētnieks. “Tāpat “Neste Futura” dīzeļdegvielas sastāvā ir pretrūsas sastāvdaļa, kas aizsargā degvielas sistēmu no rūsas, un putošanās samazinoša sastāvdaļa, kas padara degvielas uzpildi ātrāku un drošāku,” turpina Kalle Lehto.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. patiešām jau liekas, ka ar neste 98 autiņš sāk vērties un ripot arvien labāk, ar statoila miles tas tik uzkrītoši gan nebija novērojams

Draugiem Facebook Twitter Google+