Mobilā versija
-1.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
12. oktobris, 2012
Drukāt

Piedāvās «Bentley» ar čūskas ādas apdari

Latvijas automašīnu uzlabošanas kompānija “Dartz Motorz” noklājusi ar čūskas ādu luksusa automašīnas “Bentley” modeli, ziņo britu tabloīds “The Sun”.

 

 Automašīna tirdzniecībā būs pieejama no nākamā gada, ko ķīnieši atzīmē kā Čūskas gadu. Šāda luksusa automašīnas ārpuses un paneļa pārklāšana ar čūskas ādu izmaksā, sākot no 6700 latiem. Mašīnu apdarē izmantoto ādu uzņēmums ieguvis no čūskām, kuras tiek audzētas īpašās fermās ādas izstrādājumu industrijai. “Dartz” iepriekš izpelnījusies plašu uzmanību arī kā bruņumašīnu ražotājs.

 

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (3)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+