Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
20. marts, 2012
Drukāt

Piedāvās nomāt mazdārziņus


Rīgas dome šonedēļ plāno apstiprināt kārtību, kādā fiziskajām un juridiskajām personām tiek piedāvātas neiznomātās ģimenes dārziņu teritorijas pilsētā.

 

Kopumā rīdziniekiem nomāšanai piedāvās 500 dārziņus. Pārdaugavas izpilddirekcijā brīvi ir 389 zemes gabali, galvenokārt Ziepniekkalna rajonā un Lucavsalā. Ziemeļu un Vidzemes izpilddirekcijā ir pieejami 86 brīvi mazdārziņi, bet Austrumu izpilddirekcijas 52 brīvie iznomājamie dārziņi ir Šķirotavā. Teritorijas mazdārziņu ierīkošanai tiek iznomātas uz ierobežotu laiku, tāpēc tajās nav atļauts stādīt augļu kokus. Dārza inventāra novietošanai pieļauta tikai īslaicīgas lietošanas būvju, ne lielāku par 10 kvadrātmetriem, izvietošana. Informācija par neiznomātajām ģimenes dārziņu teritorijām atrodama portāla www.riga.lv sadaļā “Pašvaldība/Rīgas pilsētas īpašumi/Informācija par brīvajiem mazdārziņiem”.

 

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +3.9
Alūksne +2.6
Daugavpils +2.4
Saldus +3
Liepāja +5.1
Jelgava +3
Ventspils +4.4
Limbaži +2
Madona +1
Rēzekne +3
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+