×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
28. augusts, 2015
Drukāt

Piedāvāti četri varianti pagaidu memoriālam Zolitūdē (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas domes Īpašuma departaments ir sagatavojis četrus pagaidu memoriāla ideju skiču variantus un biedrībai “Zolitūde 21.11.” būs nedēļa laika, lai izvērtētu, kurš variants varētu būt vispiemērotākais un kādus uzlabojumus būtu jāveic.

Uz pagaidu memoriāla tiks uzrakstīts teksts: “2013.gada 21.novembrī šajā vietā, Priedaines ielā 20, sagrūstot lielveikalam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki un vairāki desmiti tika ievainoti. Rīgas pilsētas dome, pieminot Zolitūdes traģēdiju, ir izveidojusi pagaidu piemiņas vietu kā pirmo simbolisko soli tautas piemiņai uz mūžu.”

Pagaidu memoriālu plānots izbūvēt līdz nākamajai traģēdijas gadadienai, un pēcāk ir plānots izveidot arī pastāvīgu memoriālu.

Jau ziņots, ka šodien biedrības “Zolitūde 21.11.” pārstāvji un iedzīvotāji tikās ar Rīgas domes vadību, lai kopā apspriestu Zolitūdes traģēdijas pagaidu piemiņas vietas ideju skices.

Sanāksme notika nekustamajā īpašumā Priedaines ielā 20. LETA video no tikšanās ŠEIT.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Labāk nepateiksi Pldies ! No sākuma šķita – šausmas,bet nu jau bil pat slēgt “Animal planet”,jo arī tur tukši muldēs par Zolitūdi. Noriebies un apnicis.Kas par daudz,tas par traku !Liktu reiz tiem līķiem mieru svētu.Kā tāds hiēnu bars plosa tos nabaga beigtos,dvēseles mieru nevar rast !

  2. idioti…

  3. Dome tagad taisīs politisko kapitālu uz līķiem!

  4. tik ne akmeni

Draugiem Facebook Twitter Google+