Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
20. aprīlis, 2016
Drukāt

Piedraudot ar nazi, sievietei ar zīdaini uz rokām nolaupa auto (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vakar, 19.aprīlī, plkst. 16.20 vīrietis, piedraudot ar nazi sievietei, kura atradās ģimenes auto ar nedēļu vecu zīdaini, nolaupīja automašīnu “Opel Astra” baltā krāsā, savā “Facebook” kontā raksta Kārlis Bergmanis, lūdzot atsaukties šī notikuma iespējamos aculieciniekus.

Laupīšana notikusi Katrīnas dambī 10, kur atrodas poliklīnika VIA UNA. Tajā brīdī tētis ar otru bērniņu bija iegājis poliklīnikā.

Laupītājs aizbraucis Sarkandaugavas virzienā.

Kārlis raksta, ka automašīnā atradās daudz svarīgu lietu – dokumenti, mūzikas instruments (zvaniņi), notis, dzīvokļa atslēgas, bērnu sēdeklītis u.c. Tās laupītājs, iespējams, kaut kur izmetis.

Iespējamos aculieciniekus aicina vērsties policijā, vai zvanīt Kārlim – 29266443.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kārtējais pustrakais narkotiku vergs….

  2. Vai nezeligak var rikoties?Kas mūsu valsti notiek,?
    Velu gimenitei ,lai atrastu visu nolaupito!
    Policija darbojaties!!!

  3. Kā 90 tajos gados.Lai māmiņai laba veselība!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+