×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
5. septembris, 2014
Drukāt

No degoša daudzdzīvokļu nama Ventspilī evakuē 31 cilvēku

ugunsgreks_dumi3

Šorīt agri no rīta no kādas daudzdzīvokļu mājas Ventspilī ugunsgrēka dēļ evakuēts 31 cilvēks.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, plkst.5.51 saņemts izsaukums uz kādu piecstāvu dzīvojamo māju Fabrikas ielā, kur 5.stāvā dedzis dzīvoklis 14 kvadrātmetru platībā.

Drošības apsvērumu dēļ no ēkas evakuēti tās iedzīvotāji.

Ugunsgrēkā neviens nav cietis, taču, ņemot vērā iespējamo apdraudējumu, ko varēja radīt piedūmojums, tika nolemts evakuēt visus abu augšējo stāvu iedzīvotājus – 25 no ceturtā un 6 no piektā stāva, kur daļa dzīvokļu nav apdzīvoti. Kādreizējā kopmītnes ēkā ir koridora tipa plānojums, tāpēc piedūmojums ātri var izplatīties pa visu stāvu, skaidroja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigādes Ventspils daļas komandieris Genādijs Pavlovs.

Ugunsgrēks ierobežots pusstundas laikā, bet pilnībā likvidēts ap plkst.7. Pēc tam iedzīvotāji varēja atgriezties savos dzīvokļos.

Ugunsgrēkā izdedzis dzīvoklis, kurā izcēlās ugunsnelaime, bet citi dzīvokļi nav cietuši. Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga rīcība ar uguni, atzina Pavlovs.

Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 17 ugunsgrēki. Vakar plkst.11 Rīgā, Lucavsalā, nodegot dārza mājiņai, kāda 70 gadus veca sieviete guvusi plaukstu apdegumus. Cietusī no hospitalizācijas atteicās. Rīgā plkst.16.48 ugunsgrēkā kādā piecstāvu dzīvojamās mājas 5.stāva dzīvoklī elektrobojājuma izraisītā ugunsgrēkā 69 gadus veca sieviete saindējusies ar dūmiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+