×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
5. novembris, 2013
Drukāt

Piedzērušies francūži izvizina tramvajā lamu

Autors: © Alison Bowden- Fotolia.comAutors: © Alison Bowden- Fotolia.com

Draugu bariņš no Bordo, Francijā, dzērumā nolaupījuši no cirka lamu un vēlā nakts stundā izvizinājuši to tramvajā, vēsta vietējais laikraksts “Sud Ouest”.

Komēdijas “The Hangover” (“Paģiras”) cienīgā stilā pieci jauni vīrieši pēc bāra slēgšanas devās meklēt piedzīvojumus. Viņi uzdūrās cirka dzīvnieku mājvietai un izvilināja no tās lamu Seržu, kas nosaukts par godu franču dziedātājam Seržam Lamam.

Klīstot pa Bordo ielām ar jauniegūto draugu, vīrieši izlēma pavizināt to tramvajā. Taču tā vadītājs pabrīdināja savu priekšnieku no transporta kompānijas “Keolis”, kurš draugu bariņam atņēma dzīvnieku un piesēja to pie laternas staba. Kunga prātā esošie vīrieši tikmēr aizskrēja prom.

Policija gan viņus notvēra, ceturtdienas rītā pieci vīrieši tika uz dažām stundām aizturēti, bet Seržu veiksmīgi nogādāja atpakaļ cirkā.

“Pārkāpums ir pārāk nozīmīgs,” intervijā “Sud Ouest” teica saniknotais cirka direktors Žans Botūrs. “Gandrīz izbēga arī zebra, un mums tai bija jāskrien pakaļ.” Tomēr svētdien cirka direktors Botūrs pārdomājis un atsaucis sūdzību, sakot, ka viņam pret trakulīgajiem draugiem “nav nekādu pretenziju”.

“Ja lama pilsētā būtu nodarījusi kādu postu, tad man būtu jāuztraucas. Bet tā nebija, un es esmu atsaucis apsūdzību,” viņš skaidroja televīzijas kanālam TF1.

“Pēdējo dienu laikā šī starpgadījuma dēļ esam uzņēmuši krietni vairāk apmeklētāju,” viņš atzina.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+