Mobilā versija
+9.0°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. februāris, 2014
Drukāt

Piedzērušos vīrieti sejā sakož svešs suns (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Piektdien, 14.februārī, Latgalē suns iekodis sejā kādam vīrietim, kurš bijis alkohola reibumā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Bukša stāstīja, ka 27 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā mēģinājis draudzīgi pietuvoties pavadā esošam sveša cilvēka sunim. Rezultātā suns vīrietim iekodis sejā. Ar gūtajām traumām cietušais nogādās slimnīcā.

Tāpat aizvadītajā diennaktī Latgalē kāds cits 37 gadus vecs vīrietis reibumā izkritis no dzīvojamās mājas kāpņu telpas trešā stāva loga. Kritiena rezultātā gūtas dažādas traumas, ar kurām cietušais nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1111 izsaukumiem, no tiem 177 bijuši saistīti ar dažāda rakstura traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. VAI VISPĀR KĀDS ZIN VAI ŠIS IR ĪSTAIS SUNS PAR KO IR RAKSTS????????

  2. Pareizi suns darīja, nav ko līst piedzērušam klāt pie jebkāda suņa bučoties. Mazāk vajag dzert.
    Nevienam dzīvniekam dzērāji nepatīk.

  3. Sunim bija jábút uzpurnim! Atbildēt

    Tá jau ir, visur tie suņu saimnieki savus dukšus bez uzpurņiem vadá, šitam vismaz bija saitíte. Faktiski ir jásoda suņa saimnieks par suņa vadášanu publiská vietá bez uzpurņa, kam ir sekas.

    • Gudrajam komentētājam par sliktajiem saimniekiem, kas saviem suņiem neliek uzpurņus, ieteiktu palasīt MK noteikumus Nr.266 (Labturības prasības mājas dzīvnieku turēšanai [..]), kuru 12. punktā ir skaidri noteikts, ka pilsētās un ciemos ārpus norobežotās teritorijas sunim ir uzlikts uzpurnis, ja suns ir atzīts par bīstamu saskaņā ar normatīvajiem aktiem par kritērijiem un kārtību, kādā suni atzīst par bīstamu un nosaka turpmāko rīcību ar to, kā arī par prasībām bīstama suņa turēšanai. Ja suns nav atzīts par bīstamu, vienīgā prasība ir pavada. Tā kā uzpurni vari uzlikt sev, parastam sunim tas nav jāliek (tikai sabiedriskajā transportā). Nav ko līst pie sveša suņa!

  4. Tev nebūs publiskā vietā piedzerties.

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+