Mobilā versija
+3.0°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Pieejams VID atbalsts Krievijas embargo skartajiem uzņēmējiem (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ieņēmumu dienests (tVID) atgādina, ka uzņēmumiem, kurus tieši skāruši Krievijas Federācijas noteiktie importa ierobežojumi,  kā arī uzņēmumiem, kurus Krievijas embargo skāris pastarpināti, ir pieejams valsts atbalsts nodokļu saistību izpildes jomā.

Uzņēmumiem, kuriem nodokļu maksājumu termiņa kavējumi ir radušies saistībā ar Krievijas noteikto ierobežojumu Eiropas Savienības (ES) produkcijas importam, ir iespēja ar motivētu rakstveida iesniegumu vērsties VID un sadalīt un atlikt uz laiku līdz pieciem gadiem samaksu par nokavētajiem nodokļu maksājumiem.

Uzņēmumam ir jāvēršas VID ne vēlāk kā mēnesi pēc maksājuma termiņa iestāšanās.

Minētos atbalsta pasākumus nosaka 2014.gada 18.septembrī Saeimas pieņemtie grozījumi likumā “Par nodokļiem un nodevām”, kas stājās spēkā jau 2014.gada 1.oktobrī.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā VID aicina zvanīt uz VID Nodokļu un muitas informatīvo tālruni 67120000.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā var pieiet ar kurpēm vai basām kājām? Latviešu valodā – var saņemt .

Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (16)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+