Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
17. oktobris, 2013
Drukāt

Maskavā piekauj Nīderlandes diplomātu (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Cietušais ir 60 gadus vecais diplomāts un Nīderlandes vēstnieka palīgs Onno Elderenbošs. Nīderlandes vēstnieka palīgs informējis policiju, ka viņa dzīvoklī ielauzušies nezināmi uzbrucēji, piekāvuši viņu un uz spoguļa uzrakstījuši burtus LGBT – vārdu “lesbietes”, “geji”, “biseksuāļi” un “transseksuāļi” abreviatūru –, paziņoja kāds vārdā neminēts informācijas avots Krievijas galvaspilsētas iekšlietu struktūrās. Diplomātam vakarā atgriežoties mājās, divi pie dzīvokļa satikti vīrieši, kas bija tērpušies elektromontieru formās un darbojušies ap elektrības kasti, viņam teikuši, ka visā ēkas stāvā nav elektrības, un piedāvājuši pārbaudīt, vai viņa dzīvoklī ir elektrība. Kad diplomāts atslēdzis durvis, viņam iesists pa muguru, pastāstīja informācijas avots policijā. Tad diplomāts sasiets, bet viss dzīvoklis – izvandīts. Nīderlandes un Krievijas attiecībās šobrīd valda visnotaļ saspīlēta gaisotne. Abu valstu domstarpības sākās pēc vides aizstāvju organizācijas “Greenpeace” aktīvistu aresta Krievijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. un, protams, nejauši to izdarīja …

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+