×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
25. maijs, 2016
Drukāt

Piekauj veikala pārdevēju, kura naktī varmākam nepārdod alkoholu

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Ilustratīvs foto

Kādā nakts veikalā Tallinas ielā pārdevēja piekauta, jo atteikusies pārdot klientam alkoholu pudelē, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kā zināms, pēc pulksten 22 alkoholu pudelēs tirgot nedrīkst, un arī šajā veikalā klienti var gan nopirkt stipros dzērienus glāzītē tūlītējai izdzeršanai, taču līdzņemšanai tas tirgots netiek.

“Degpunktā” stāsta, ka pārdevēja Vija 1966. gadā beigusi Tirdzniecības tehnikumu un tūdaļ sākusi strādāt par pārdevēju. Pēdējos pāris gadus viņa strādā veikalā “Degviela”. No sākuma Āgenskalnā, un tagad – Tallinas ielas galā.

Agri no rīta Vijai gadījies kāds neapmierināts klients, kurš, saņemot atteikumu iegādāties kāroto dzērienu, sāka ālēties.

Izlējis “balantainu”, klients ķēries klāt uz letes noliktajam statīvam. Dienas laikā uz tā novietotas bulciņu cenas, savukārt naktī uz tā bija informācija, kas vīrietim nepatika.

Acs, pa kuru Vija dabūjusi ar statīvu, nav sadzijusi vēl aizvien. Taču ar to klientam nav bijis gana. Viņš devies pāri letei, saķēris Viju aiz matiem, laikam arī sitis vai grūdis. Rokas sievietei ir zilumos. “Es tevi, kuce, noduršu!” kliedzis agresīvais vīrietis. Līdzi laupītājam bijusi arī viņa mīļotā sieviete – vietējā ielasmeita, kura vēl pielējusi eļļu ugunī.

Vēlāk gan no agresīvā vīrieša viņa cietusi arī pati – nākamajā dienā viņš izdemolējis viņas dzīvokli, sabojājis dzīvokļa durvis, mēbeles un izvandījis mantas. Turpat uzbrucējs aizturēts un tagad, pret viņu sākti divi kriminālprocesi.

Vija dziedē brūces un zilumus, bet mainīt par darbu Tallinas ielā negrasās . Viņa priecājas, ka laupītājs ir aizturēts un gaida uzaicinājumu uz iecirkni.

Pēc Vijas domām, lielu lomu tajā, ka naktīs ielās vairs nevar justies droši, spēlē fakts, ka alkoholu iespējams nopirkt gan vēlu vakaros, gan naktīs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+