Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. janvāris, 2014
Drukāt

Pieķer Baltkrievijas pilsoni ar viltotu identifikācijas karti

LETALETA

Par viltotu dokumentu izmantošanu pieķerta Baltkrievijas pilsone robežsargiem atzinusi, ka tos iegādājusies par 150 eiro.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone, vakar Rīgas pasažieru ostā aizturēta kāda no Stokholmas ieceļojusi Baltkrievijas pilsone. Viņa robežsargiem uzrādījusi viltotu Lietuvas identifikācijas karti.

Sieviete atzinusi, ka viltoto dokumentu savas identitātes slēpšanas nolūkā iegādājusies no kādas personas Zviedrijā. Tas viņai izmaksājis 150 eiro.

Par viltotu dokumentu izmantošanu sākts kriminālprocess, persona ievietota Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Vakar, veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti deviņām personām – trīs Lietuvas, diviem Igaunijas, diviem Krievijas, vienam Kazahstānas pilsonim un vienai personai bez noteikta statusa.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+