Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
22. janvāris, 2014
Drukāt

Pieķer Baltkrievijas pilsoni ar viltotu identifikācijas karti

LETALETA

Par viltotu dokumentu izmantošanu pieķerta Baltkrievijas pilsone robežsargiem atzinusi, ka tos iegādājusies par 150 eiro.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone, vakar Rīgas pasažieru ostā aizturēta kāda no Stokholmas ieceļojusi Baltkrievijas pilsone. Viņa robežsargiem uzrādījusi viltotu Lietuvas identifikācijas karti.

Sieviete atzinusi, ka viltoto dokumentu savas identitātes slēpšanas nolūkā iegādājusies no kādas personas Zviedrijā. Tas viņai izmaksājis 150 eiro.

Par viltotu dokumentu izmantošanu sākts kriminālprocess, persona ievietota Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Vakar, veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti deviņām personām – trīs Lietuvas, diviem Igaunijas, diviem Krievijas, vienam Kazahstānas pilsonim un vienai personai bez noteikta statusa.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (10)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+