×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Pieķerts melos: soctīklotāji ironizē par Belēviča “rindu lietu” (7)

Foto Valdis Semjonovs/la.lv kolāžaFoto Valdis Semjonovs/la.lv kolāža

Veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS) piektdien atzinies, ka melojis saistībā ar “rindu lietu” un atkāpies no amata. “Latvijas Avīze” iepriekš vēstīja, ka Belēvičs, kurš apņēmies ieguldīt pūles, lai mazinātu garās rindas uz valsts nodrošinātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem, šā gada maijā LOC apgājis rindu, lai viņam tiktu veikta maznozīmīga ķirurģiska operācija. Soctīkotāji kritizē veselības ministru un atzīst, ka “meliem ir īsas kājas”.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Te jau ir tā mākslīgi radītā rindu apiešanas sistēma – rādīt rindas , un par naudiņu tā apiet ( ministriem pa klusajām durvīm)… Sākums ministrujā un dakteriem piepalīdzot –
  klusā kabinetā jums par operāciju 2000, bet par 1000 būsiet valsts rindā un jau rīt steidzošā…kā vēlaties, rinda 3 gadi…

 2. PIETIEK tēlot "svēto govi" maitēdāja lapsa Atbildēt

  Tūlīt pēc Zolitūdes traģēdijas w-bedres pietiek/com īpašniece un pieķēzītāja lato lapsa par 1000 latiem (1420 euro) notirgoja savus “mediju treniņa” jeb “konsultāciju” pakalpojumus “maxima” vadības locekļiem, lai palīdzētu tiem sagatavoties iespējami “optimālākai” komunikācijai ar masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem.
  .
  Informācija par šo maitēdājas lapsas kārtējo necilvēcīgo alkatību un šīs divkosīgās izdzimtenes nepārvaramo iedzīvošanās kāri pat uz bojā gājušu cilvēku dzīvību rēķina ir brīvi pieejama visiem interesentiem, t.sk. izmantojot “Google” meklētāju. Kā zināms, PATIESĪBU noslēpt NAV iespējams. Pat nožēlojami gļēvai lapsai tas “nespīd”.
  .
  tev jūdasa grašu asinsnauda nesmird kārtējo reizi, pseido “žurnāliste” lapsa?

 3. Aizejot parāva arī citus sev līdz.
  Žēl dakteru.

 4. Tur taču visi tādi. Nu labi, Belēviču pieķēra. Rīt viņš būs aizmirsts. Kurš nākamais?

  • Neko šis riebeklis vēl nav sapratis un nožēlojis. Ja būtu nolicis arī mandātu, tad ticētu. Birdina tikai krokodiļļa asaras, kā tāds bāba!

 5. Nu .. –vairs nav ko teikt!

Draugiem Facebook Twitter Google+