×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
21. oktobris, 2016
Drukāt

Pieķerts nozieguma vietā: Krāsoju, jo man ir smags darbs, skaidro jaunais vīrietis

Noķēpātā sēta.Noķēpātā sēta.

Par kāda žoga apķēpāšanu aizturēts jauns vīrietis Teikā ar krāsas notrieptām rokām, vēsta Rīgas pašvaldības policija.

Policija mobilajā aplikācijā saņēma ziņojumu no kāda iedzīvotāja, ka Ropažu ielā jauns vīrietis ar krāsu apķēpā žogu. Nedaudz vēlāk, ierodoties notikuma vietā, kārtības sargi pieķēra jauno vīrieti tieši pārkāpuma izdarīšanas brīdī. Līdzi viņam bija liels spainis ar krāsu, krāsošanas rullis un garš kāts.

Sarunā ar policijas darbiniekiem pārkāpējs pauda, ka neesot iedomājies, ka viņa rīcība varētu būt pretlikumīga. Savukārt rīcības motīvus 24 gadus vecais vīrietis skaidroja ar to, ka viņam esot psiholoģiski smags darbs pēc kura viņš mājās nedaudz iedzēris, bet vēlāk vieglā žvingulī nolēmis doties nedaudz pakrāsot.

Jaunietis skaidroja, ka vēlējies uz sienas uzrakstīt savu vārdu, taču kārtības sargu ierašanās dēļ šo nodomu līdz galam īstenot puisim neizdevās. Pēc policijas vērtētā, pati vārda rakstīšana īsti nav padevusies, jo pareizi uzrakstīti bijuši tikai trīs burti. Sarunas laikā puisis pauda nožēlu par izdarīto. Agrāk viņš policijas redzeslokā par šādiem pārkāpumiem nebija nonācis.

Par jaunieša naksnīgo izklaidi viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols un piemērots 40 eiro sods, taču vienlaikus viņam var nākties atlīdzināt zaudējumus vai atjaunot sētas iepriekšējo krāsu, ja pret viņu vērsīsies sētas īpašnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+