Apbrīno

Piektajā Rīgas ielu festivālā “Ezīšfests” uzstāsies grupa “Dzelzs vilks” 0

Foto – Leta

Zunda dārzā 2. septembrī no plkst.16 norisināsies piektais ielu festivālā “Ezīšfests”, kurā uzstāsies grupa “Dzelzs vilks”, aģentūru LETA informēja festivāla rīkotāju pārstāve Līga Bite.

Līdzās “Dzelzs vilkam” uz divām skatuvēm uzstāsies tādi mākslinieki kā “Franco Franco”, “Nova Koma”, “Čipsis un Dullais”, “Gapoljeri” un tradicionālais slepenais mākslinieks, par kuru apmeklētāji uzzinās vien festivāla norises laikā. No plkst.1 naktī uz abām skatuvēm kāps arī dīdžeji.

Paralēli mūzikai būs iespējams skatīties latviešu īsfilmas “Ezīša kinoteātrī”, kā arī mācīties gleznošanas un krāsu jaukšanas pamatus krāsu meistardarbnīcā. Tāpat pasākuma dienas daļā apmeklētāji varēs piedalīties loģiskās un kreatīvās domāšanas spēlē.

Plkst.19 būs vērojama Rūdolfa Kugrēna “stand-up” izrāde “NēNuJā”. Festivāla teritorijā būs iespēja piedalīties sapņu ķērāju un dabas materiālu izmantošanas meistarklasēs, ko vadīs biedrību “D27” un “Tapa” aktīvisti.

Pasākumā norisināsies arī “Lāčplēša novusa turnīrs”, būs iespējams uzspēlēt kērlingu vasarā, kā arī būs spēlējams lielformāta galda futbols, kurā figuriņu vietā ir dzīvi cilvēki. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja piedalīties “Koskenkorvas ponga” spēlē. Bite skaidroja, ka tā ir uzlabota “beerpong” spēle, jo alus vietā būs atspirdzinošs kokteilis. Savukārt izsalkušie varēs pierādīt savas spējas burgeru ēšanas sacensībās.

LA.lv