×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. marts, 2015
Drukāt

Piektajās “Kara piezīmēs” – Rīgas jaunieša ceļš pie Ukrainas separātistiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ceturtdien, 2. aprīlī plkst. 19 notiks projekta “Kara piezīmes”, ko organizē “Dirty Deal Teatro” sadarbībā ar fondu atvērtai sabiedrībai DOTS, piektais pasākums “Edgars dodas karot”, LA.lv uzzināja teātrī.

“Darbā ar nosaukumu “Edgars dodas karot” cenšamies uz Ukrainā notiekošo palūkoties no psiholoģiska, nevis politiska skatu punkta, jo mūs interesē cilvēks. Stāsta centrā ir septiņpadsmit gadus vecs puisis no Rīgas. Iedvesmojoties no sava mirušā vectētiņa, Otrā pasaules kara veterāna, viņš vēlas doties palīgā Ukrainas separātistiem, līdzi ņemot abāko draudzeni. Kopā ar šiem diviem jauniešiem, kas apmaldījušies popkultūrā un paši savos priekšstatos, mēģinām šķetināt, kas patiesībā diktē viņu vēlmes un pēc kā viņi ilgojas,” par darba ieceri stāsta dramaturģe Justīne Kļava.

Viņas lugas lasījumu režisē Dmitrijs Petrenko, kurš jau iepriekš sadarbojies ar dramaturģi Dailes teātra izrādē “Visas viņas grāmatas”. Lomās būs redzami jaunie aktieri Reinis Boters un Ieva Sarma.

Pēc lasījuma sekos diskusija, kurā piedalīsies Austrumeiropas politikas pētījuma centra direktors Andis Kudors, portāla ManaBalss.lv vadītāja Madara Peipiņa, dramaturģe Justīne Kļava un režisors Dmitrijs Petrenko, kā arī skatītāji. Diskusiju vadīs labas pārvaldības un līderības eksperte Inese Voika.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+