Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Māris, Mārica, Maigurs
Piektdiena, 22. septembris, 2017
11. jūlijs, 2015
Drukāt

Piektdien mediķi palīdzējuši 21 Dziesmu un deju svētku dalībniekam

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 10.jūlijā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi snieguši palīdzību 21 dziesmu un deju svētku dalībniekam, aģentūrai LETA pastāstīja NMPD pārstāve Ilze Bukša.

Bukša norādīja, ka bērni ārstniecības iestādēs nogādāti tikai pārbaužu veikšanai un pēc tam viņi jau palaisti atpakaļ. Divi no bērniem, kuri sūdzējušies par vēdersāpēm, gan atstāti slimnīcā, lai veiktu novērošanu.

Tāpat Bukša norādīja, ka svētki no mediķu viedokļa aizrit mierīgi, bez starpgadījumiem.

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā līdz rītdienai, 12.jūlijam, un tajos piedalās 37 890 dalībnieki.

Pievienot komentāru

"Nemīlestība" – spoguļattēls, no kura gribētos izvairīties (1)Andreja Zvjaginceva filma "Nemīlestība" Rīgā piedzīvos tikai divus seansus festivāla "Baltijas Pērle" ietvaros, bet visiem, kuri par labām atzinuši režisora iepriekšējos darbus, šis būtu īpaši iesakāms. Jo tajā mēs katrs – lielākā vai mazākā mērā – varam ieraudzīt savu spoguļattēlu.
Draugiem Facebook Twitter Google+