×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
29. jūlijs, 2015
Drukāt

Piektdien “Origo Summer Stage” skanēs tautasdziesmas džeza noskaņās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 31. jūlijā ar spilgtu trīs stundu garu priekšnesumu no plkst. 16 līdz 19 kultūras aktivitāšu centrā “Origo Summer Stage” uzstāsies vadošo Latvijas džeza mākslinieku “Mirage Jazz Orchestra” īpašais sastāvs “Mirage Octet”, pavēstīja rīkotāji.

Jūlijs uz “Origo Summer Stage” skatuves bija festivālu mēnesis, kad vienkopus pašā Rīgas centrā pulcējās dalībnieki no spilgtākajiem vasaras džeza, blūza, klasiskās un folkmūzikas festivāliem.

Noslēdzot jūlija daudzveidīgo muzikālo programmu, 31. jūlijā uz “Origo Summer Stage” skatuves muzicēs “Mirage Jazz Orchestra” īpašais sastāvs “Mirage Octet”, kas izveidots kā orķestra solistu ansamblis. Mūziķi spēlē dažādu stilu mūziku – sākot no džeza klasikas līdz pat pazīstamām popmūzikas kompozīcijām, tām piešķirot savu, unikālu ansambļa skanējumu.

“Šajā koncertā akcents tiks likts uz latviešu tautasdziesmu aranžējumiem džeza mūzikā. Protams, mēs spēlēsim arī publikai zināmas tradicionālās džeza tēmu apdares, kuras nodrošinās ļoti vasarīgu noskaņu priekšnesuma laikā,” par 31. jūlijā gaidāmo koncertu uz “Origo Summer Stage” skatuves saka grupas trombonists Lauris Amantovs.

Visi “Origo Summer Stage” koncerti ir bezmaksas, un apmeklētāji tos var klausīties, ērti iekārtojoties Stacijas laukumā izvietotajās sēdvietās vai arī kādā no t/c “Origo” kafejnīcu vasaras terasēm.

Kultūras aktivitāšu centra “Origo Summer Stage” turpinājumā arī augustā skatītājus sagaida krāšņa un daudzveidīga kvalitatīvu bezmaksas koncertu programma, kas tiks izsludināta tuvākajās dienās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+