Mobilā versija
-3.1°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
6. decembris, 2013
Drukāt

Piektdien vakarā strauji pieauguši satiksmes negadījumi Rīgas reģionā (1)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

epa03905355 A vehicle clears snow from the snow-covered A95 autobahn between Garmisch-Partenkirchen and Wolfratshausen, Germany, 11 October 2013. Heavy snow during the night in southern Bavaria caused many headaches with falling branches, train cancellations and school closures. EPA/PETER KNEFFEL

Piektdien vakarpusē strauji pieaudzis satiksmes negadījumu skaits Rīgas reģionā, pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņš sacīja, ka līdz plkst.16 Rīgas reģionā bija aptuveni 50 izsaukumu uz ceļu satiksmes negadījumiem, kas vidēji atbilst ikdienas situācijai. Tomēr pēc tam, cilvēkiem beidzot darbu un satiksmes intensitātei būtiski palielinoties, satiksmes negadījumu skaits ir būtiski pieaudzis, sasniedzot jau kopumā 115 izsaukumu.

Pārsvarā ir nelielas sadursmes starp automašīnām vai automašīnu noslīdēšana no ceļa. Būtiski cietušo satiksmes negadījumos nav.

Sadovskis informēja, ka līdz šim visvairāk negadījumu Rīgas reģionā reģistrēti ceļā uz Jaunmārupi, uz Daugavpils šosejas un Liepājas apvedceļa.

Policija aicina autovadītājus braukt atbildīgi un apzinīgi, ievērojot ceļa stāvokli un laikapstākļus, kā arī izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atļauto ātrumu vajag palielināt, tad viss būs OK!

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (2)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
Draugiem Facebook Twitter Google+