Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. decembris, 2013
Drukāt

Piektdien vakarā strauji pieauguši satiksmes negadījumi Rīgas reģionā (1)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

epa03905355 A vehicle clears snow from the snow-covered A95 autobahn between Garmisch-Partenkirchen and Wolfratshausen, Germany, 11 October 2013. Heavy snow during the night in southern Bavaria caused many headaches with falling branches, train cancellations and school closures. EPA/PETER KNEFFEL

Piektdien vakarpusē strauji pieaudzis satiksmes negadījumu skaits Rīgas reģionā, pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis.

Viņš sacīja, ka līdz plkst.16 Rīgas reģionā bija aptuveni 50 izsaukumu uz ceļu satiksmes negadījumiem, kas vidēji atbilst ikdienas situācijai. Tomēr pēc tam, cilvēkiem beidzot darbu un satiksmes intensitātei būtiski palielinoties, satiksmes negadījumu skaits ir būtiski pieaudzis, sasniedzot jau kopumā 115 izsaukumu.

Pārsvarā ir nelielas sadursmes starp automašīnām vai automašīnu noslīdēšana no ceļa. Būtiski cietušo satiksmes negadījumos nav.

Sadovskis informēja, ka līdz šim visvairāk negadījumu Rīgas reģionā reģistrēti ceļā uz Jaunmārupi, uz Daugavpils šosejas un Liepājas apvedceļa.

Policija aicina autovadītājus braukt atbildīgi un apzinīgi, ievērojot ceļa stāvokli un laikapstākļus, kā arī izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atļauto ātrumu vajag palielināt, tad viss būs OK!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+