×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
22. janvāris, 2016
Drukāt

Piektdien vietām neliels sniegs un mērens sals; braukšana apgrūtināta

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Piektdien debesis brīžiem skaidrosies, tomēr vietām gaidāms neliels sniegs. Lēns vējš. Gaisa temperatūra -5 līdz -10°, Kurzemes piekrastē -1 līdz -6°, vēsta www.meteo.lv.

Sniegs uz valsts galvenajiem autoceļiem šorīt apgrūtina braukšanu gandrīz visā Latvijā, izņemot Latgali, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” apkopotā operatīvā informācija.

Kurzemē braukšanas apstākļi apmierinoši ir vienīgi Liepājas šosejas posmā no Bikstiem līdz Skrundai, kā arī uz autoceļa, kas ved no Liepājas uz Rucavu. Vēl Kurzemes virzienā apmierinoši braukšanas apstākļi ir Ventspils šosejas posmā no Ķemeriem līdz pagriezienam uz Tukumu.

Vidzemē braukšanas apstākļi ir apmierinoši Tallinas šosejas posmā no Tūjas pagrieziena līdz Ainažiem, kā arī Siguldas šosejas jeb Pleskavas šosejas posmā no Raunas līdz Virešiem.

Tikmēr Latgalē šorīt braukšana ir apmierinoša pa visiem lielajiem ceļiem aptuveni 50 kilometru rādiusā ap Rēzekni un Daugavpili.

Uz visiem pārējiem valsts nozīmes autoceļiem braukšanas apstākļi šorīt ir apgrūtināti sniega un ledus dēļ.

Situācija uz ceļiem gan var strauji mainīties. Autovadītāji tiek aicināti ievērot ceļa segumam un braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, bet slidenākajos posmos īpaši izvairīties no straujiem manevriem.

Rīga +5.9
Alūksne +4.0
Daugavpils +6.6
Saldus +3
Liepāja +2.1
Jelgava +3
Ventspils +6.4
Limbaži +2
Madona +4
Rēzekne +3

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +5.9
Alūksne +4.0
Daugavpils +6.6
Saldus +3
Liepāja +2.1
Jelgava +3
Ventspils +6.4
Limbaži +2
Madona +4
Rēzekne +3
Draugiem Facebook Twitter Google+