Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
23. aprīlis, 2015
Drukāt

Pielaide valsts noslēpumam atteikta arī deputātei Ločmelei-Luņovai (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Satversmes aizsardzības birojs (SAB) atteicis pielaides piešķiršanu darbam ar valsts noslēpumu arī Saeimas deputātei Regīnai Ločmelei-Luņovai (S), šovakar vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “Panorāma” saskaņā ar savā rīcībā esošo informāciju.

Šo informāciju raidījumam apstiprinājusi arī pati deputāte, kura par SAB lēmumu iesniegusi sūdzību ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram.

Kā ziņots, SAB nesen trīs Saeimas deputātiem ir atteicis speciālo atļauju darbam ar valsts noslēpumu. Pārējie divi no šiem deputātiem ir Zenta Tretjaka (S), kā arī nesen par braukšanu dzērumā notiesātais parlamentārietis Veiko Spolītis.

Tretjaka SAB lēmumu pārsūdzējusi ģenerālprokuroram.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ĻOTI LABI!!! Kauns vecs jēdziens un ar to viņi – SC- tik tālu nebūtu tikuši…

  2. Nu, krievuškām kauna nekad nav bijis…

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+