×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. jūlijs, 2017
Drukāt

Pieļauj, ka pazudušais zēns varētu būt pametis Latviju (26)

Ivans - 5 gadi

Liepājā pazudušā zēna meklējumi šorīt koncentrēsies Tosmarē, Pāvilostas ielas dārziņu rajonā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā (VP).

VP informē, ka plkst.11 zēna meklētājiem paredzēta pulcēšanās Viršu ielā 9/11. No šejienes norisināsies turpmākā meklēšanas koordinācija un te arī iespējams uzzināt informāciju par zēna meklēšanu.

Meklēšanas spēki tiks koncentrēti uz Pāvilostas ielu 7, kur atrodas dārziņu rajons. Tieši šajā ielā ir zēna dzīvesvieta.

“Līdz šim nav tāds krūms, kur kāds nebūtu paskatījies. Bērns tiek meklēts visā Latvijā, tāpat arī kaimiņvalstīs. Aicinu visus Latvijas iedzīvotājus – pārbaudiet savas kāpņu telpas, šķūnīšus, ejiet pie kaimiņiem ar zēna fotogrāfiju, runājiet ar tiem, informējiet par notikušo un jautājiet vai gadījumā kaut kas nav mainīts. Katra informācija tiek pārbaudīta,” aicināja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva.

Šorīt policija ieradusies zēna radinieku dzīvoklī, taču zēna tajā nav.

Patlaban Valsts policijas Kriminālpārvaldes, Meklēšanas un slepkavību izmeklēšanas daļas darbinieki paudusi pieļāvumu, ka puisēns var atrasties ne tikai ārpus dzimtās pilsētas, bet pat aiz valsts robežām: Var būt Lietuvā, Igaunijā vai citās ES valstīs.

“Jo ātrāk kaimiņvalstu iedzīvotāji uzzinās par piecus gadus veco zēnu, kurš dīvainos apstākļos pazuda Latvijā, jo ātrāk izdosies viņu atrast. Lūgums visiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas iedzivotājiem pievērst uzmanību, vai tuvumā nav aprakstam līdzīgs bērns – pagalmā, kāpņu telpā, bērnu laukumiņā vai transportā. Lūgums visiem transportlīdzekļu vadītajiem, konduktoriem, pasažieriem pamēģināt atcerēties vai nav redzēts pēdējās dienās transportā piecus gadus vecais Ivans ģērbies zilā, adītā jaciņā ar rāvējslēdzēju un zilās biksēs. Zēnam līdzi varēja būt rotaļlieta – sarkans vilcieniņš, no kura puisēns gandrīz nekad nešķīrās,” – ar šādu aicinājumu pie Latvijas un kaimiņvalstu Lietuvas un Igaunijas iedzīvotājiem vērsies Valsts policijas meklēšanas un slepkavību izmeklēšanas daļas majors Andrejs Čerņaks.
Tāpat policija pašlaik lūdz brīvprātīgos koncentrēties zēna meklēšanai, nevis viņa ģimenes apstākļu apspriešanai. Policija ģimenes apstākļus vēl skaidros, taču šobrīd galvenais ir atrast zēnu.

Jau ziņots, ka Valsts policijā svētdien saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst.8.30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā, izgāja piecgadīgais Ivans Berladins.

Zēns ir vidējas miesas uzbūves, viņam ir īsi, gaiši mati, zilas acis. Viņam mugurā bija zila adīta jaka ar rāvējslēdzi un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

Ja kādam ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, policija par to lūdz informēt, zvanot uz tālruņa numuru 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (26)

 1. Visa tā meklēšanas nočammāšana tik dīvaini notiek, ka gandrīz jādomā- kāds no augšas ir piegādājis tiem štruntīgajiem vecākiem bērna pircēju.

 2. Atkal kļūdains apraksts. Nav raibu zeķu, nav rokās sarkana vilciena

 3. izdevīgs gadījums ārstu streika notušēšanai…

 4. Jús maitas putni,beidzat reiz lidinàties ap saviem paregojumiem,mistiskajiem redzéjumiem un tuksu spriedelésanu.Tas taçu ne par kapeiku neveicina lietas atrisinàjumu.Sézat pie saviem tv un skataties nenovértéto ekstrasensu patiesības.Neko nopietnàku nemàkat novértét.Beidziet traucét cilvékiem ar pieredzi.

 5. zēns atrodas pavisam tuvu, tuvu??! NAV IESPĒJAMS, KA TIK MAZS BĒRNS TIK ILGI DZĪVO BEZ ĒŠANAS, DZERŠANAS, SILTUMA…. VIŅU TAČU NEVIENS NAV REDZĒJIS…. TĀ PARASTI NENOTIEK!!!!! MĀTEI IR DRAUGS, KAS NAV VIENNOZĪMĪGS FAKTS….ja nu viņš patiešām ir TUVU, TUVU…… un ja nu???……….

 6. Manuprāt,tā ir taisnība,ka bērniņš ir izvests ārpus robežas.Kāds to ikā meklē bērnus no nelabvēlīgām ĝimenēm un

 7. Gribētos jau domāt, ka varbūt ir mācējis ielīst Klaipēdas autobusā un leiši pat neatpazīst, ka nav viņējais, jo runā tak krieviski.
  Bet nav jau tā. Diemžēl, diemžēl tā nav.

 8. Pameklejiet Grobina vai skrunda aizpute .
  Pajautajiet kadam kas majas tuvuma nau redzets kads aizdomigs virietis vai masina .
  Vai pa šosejam nestaiga .
  Turam ikśķus lai puika atrodas

  • mazais jau sestdien nozakts un aizvests pāri robežai ja svetdien tikai pamodās tad jau viss ir par vēlu neviena robežsqardze nezināja

   • Kāds vīrietis vārdā Mārtiņš Meikšāns ar sociālās vietnes “Facebook” palīdzību brīdina vecākus:

    Kuldīgas pusē uzdarbojas divi vīrieši, kas aicina bērnus mašīnā
    25.05.2017

 9. LAI DIEVS STĀV KLĀT ,KAUT TĀ NEBŪTU NOTICIS.

 10. Māti un mātes draugu vajag likt uz melu krēslu.Ja jau uzsita zilu aci bērnam,kas varbūt,tālāk.

 11. KA TIK LIEPĀJĀ NEATKĀRTOJĀS DOBELES NOTIKUMS ,KĀ AR DIĀNU,ATRADA NOSISTU.

 12. Kur ir bērna tēvs? Vai nevar būt, ka viņš ir aizvedis mazo sev līdzi?

 13. uzrāda,ka viņš nav Liepājā,bet netālu no Liepājas,bet,diemžēl, nav vairs šajā saulē. kaut es kļudītos.

 14. No 1.jūlija katrs pieaugušais var izvest no valsts ne tikai savu bērnu,uz robežas pat nejautā radniecību!Te nu mēs esam!Cerams,ka šis nav tas gadījums un puisēnu drīz atradīs…

 15. varbūt vajadzētu pajautāt Laumas rajona internātskolniekiem,tie parasti ir zinoši,un ātri sadraudzējas ar bērniem dažādos nolūkos.

 16. Kā tā var teikt? Nevaram atrast….piecgadīgs puišelis pametis Latviju? Kāds apsurds…Viņš ir noguris, psiholoģiski traumēts…tāda ir mana versija…guļ kādā pamestā šķūnītī…trūkst ūdens…mīļie liepājnieki palīdziet….viņš jau var būt bez[pal\īdzīgs….vidzemniece

  • Neko par mazu bērnu nolaupīšanu neesi dzirdējis? Pastāv liela iespēja ka puika izvests uz ārzemēm

  • Gluži bezpalīdzīgs viņš nav,jo ir iepraties pārvietoties ar sab.tr.pat mans 14gadnieks nav tik nasks braukt ar busu.Domāju,ka tgd viņš noteikti nav viens.Cerēsim,ka tas uz labu,nevis ļaunu.

 17. nu vieniigi,ja kaads vinnu aizveda uz citu zemi,kur ir vinna iistais teevs?

 18. Klausījos interviju un sapratu,ka tā ir zila sporta tipa jaka. Jo teica,ka tādas pašas krāsas sporta bikses. Tātad komplekts varbūt.
  Kāpēc lai zēns būtu ārpus LV robežas?

 19. droši vien vajag painteresēties vai nav radi kaur Rīgā vai kādā citā pilsētā-varbūt aizdevies tur,uz ārzemēm grūtāk,autobusā katrs ievēros bērnu ,vadītājs neļaus iekāpt

Draugiem Facebook Twitter Google+