×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
27. augusts, 2014
Drukāt

Franks Gordons: Pielīdzina afroamerikāņus “fašistiem” (6)

Foto - LETAFoto - LETA

"Nepilsoņu kongresa" iniciators Jurijs Aleksejevs piedalās debatēs Nepilsoņu kongresa dibināšanas sapulcē viesnīcā "Islande".

Amerikānis saka padomju cilvēkam: “Pie jums vajā disidentus!” Un padomju cilvēks attrauc: “Bet pie jums nēģerus linčo!” Atcerieties?

Interneta portāla www.IMHOclub.lv direktors Jurijs Aleksejevs allaž pārmet “latviešu etnokrātiem”, ka tie uzskatot krievvalodīgos par otrās šķiras cilvēkiem. Bet nu mēs portālā www.rus.delfi.lv lasām, kā J. Aleksejevs raugās uz t. s. rasu nemieriem ASV Misūri pavalstī, kur Fergusonas mazpilsētā policists nošāva neapbruņotu meln­ādaino jaunieti. Izrādās, ka Aleksejevam – cilvēkam, kas sakās uzaudzis padomju internacionālisma gaisotnē, – nav izpratnes par afroamerikāņu sašutumu, kam pamatā ir sarūgtinājums par neizskaužamo, brutālo rasismu, it īpaši ASV vidienē. Viņš salīdzina afroamerikāņu protesta izpaudumus ar Kijevas Maidanu un pielīdzina saniknotos policijas patvaļas upurus “fašistiem un banderiešiem”, kas trakojuši Maidanā. Jauneklīgie afroamerikāņi, viņaprāt, esot tādi paši kā nacionālisti no Ukrainas rietumu novadiem, kuri sakās cietuši no “imperiālistiem” un tagad uzskata, ka “visa pasaule viņiem ir parādā”. Viņi labi dzied un danco, bet nav spējīgi pierādīt, ar ko viņi ir labāki par baltajiem “vatņikiem” (tā Maidanā dēvē pufaikās tērpušos krievus. – F. G.). Pirms sešiem gadiem viņi “dziedot un dancojot” ievēlējuši par ASV prezidentu savējo – Baraku Obamu, bet šis viņus pievīlis un izrādījies nepraša.

Žēl, ka Aleksejevs aizmirsis aizgrābjošos kadrus no padomju filmas “Cirks”, kur, skanot liegai šūpuļdziesmai, visi apmīļo un aijā mazo nēģerēnu…

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Latvijas nepilsoņi ir savu statusu izv

  2. Если автору не нравиться г.Алексеев и его взгляды, это не даёт ему право так нагло перевирать его статью на портале ИМХО. Зарегистрируйся в клубе и дискутируй с автором напрямую, а не пиши памфлеты заочно. В клубе демократия, писать можно на любом языке. Но в клубе много умных и острых на язык коментаторов. Они позицию автора разнесут в пух и прах, наверное ему просто страшно…..

  3. God. Gordona kungs šoreiz aizmirsis, ka nošautais nēģeris bija laupītājs.

  4. LA maldinosa gramatika Atbildēt

    Pec virsraksta skan ta, ka pats Franks Gordons pielidzina Afroamerikanus “fasistiem” Si nav pirma reize kad kads LA darbinieks tiesi so pasu virsraksta stilu pielietojis Gordona rakstam. Kapec? Vai nemakuliba?

  5. Latvijā par nepilsoņiem dēvē krievvalodīgos okupantus un kolonistus.

Draugiem Facebook Twitter Google+