×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
3. janvāris, 2017
Drukāt

Pielietojot elektrošoka pistoli, aizturēts ar asinīm notraipījies vīrietis

RPPRPP

Pielietojot elektrošoka pistoli, Rīgas pašvaldības policija (RPP) aizturējusi ar asinīm notraipītu vīrieti, informēja RPP.

Šorīt RPP darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur saņemta sūdzība par kādu mājvietu, kurā notiek trokšņošana.

Apsekojot notikuma vietu, policisti konstatēja, ka norādītā dzīvokļa durvis ir pusvērtas. No dzīvokļa bija dzirdamas vīriešu klaigas. Likumsargi nospieda zvana pogu. Pēc mirkļa durvis atvēra vīrietis, kuram rokas un bikses bija notraipītas ar asinīm.

Vīrietis aicināts policistiem atvērt durvis, lai pārliecinātos par notikušā apstākļiem.

Likumsargi ieejot dzīvoklī, konstatēja, ka vienā no istabām uz dīvāna sēdēja vēl viens vīrietis, kurš bija notraipījies ar asinīm. Aplūkojot abus vīriešus, nevienam no viņiem netika konstatēti tādi miesas bojājumi, kas varētu būt radījuši asins traipus dzīvoklī.

Turpinot apskatīt dzīvokli, arī uz grīdas pamanīti asins traipi. Jautājot par to izcelsmi, neviens no vīriešiem atbildēt nespēja, jo bija manāmā alkohola reibumā. Turpinot pārrunas ar abiem kungiem, viņi pēkšņi piecēlās no dīvāna. Sekundi vēlāk viens no viņiem pagriezās policistu virzienā un draudēja ar fizisku izrēķināšanos, lietojot cieņu aizskarošus izteicienus. Agresīvi noskaņotais vīrietis tuvojās policijas darbiniekam.

Personai vairākas reizes aizrādīts par lietoto leksiku un izteiktajiem draudiem, kā arī viņš aicināts ieturēt distanci. Vīrietis aizrādījumus ignorēja un ar dūri mēģināja vienam no kārtības sargiem pa seju. Sitienu policists atvairīja, taču agresors turpināja uzbrukt. Lai savaldītu uzbrucēju, policisti pielietoja elektrošoka pistoli. Mirkli vēlāk vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā par uzbrukumu valsts varas pārstāvim, kā arī pārējo notikuma apstākļu noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+