×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Pielietojot elektrošoka pistoli, aizturēts satrakojies vīrietis ar nazi rokās

Foto-Fotolia Foto-Fotolia

Ilustratīvs foro

Likumsargi, pielietojot elektrošoka pistoli, vakar aizturējuši satrakojušos vīrieti ar nazi rokās, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

11.jūlijā RPP darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds agresīvi noskaņots vīrietis dzīvesvietā lamājas. Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa durvis atvēra sieviete, kura kārtības sargiem pastāstīja, ka izsaukusi policiju, jo viņas vīrs pēc alkohola lietošanas sācis kliegt uz viņas vecāko meitu un viņai bail uzturēties dzīvesvietā.

Dzīvoklī sastapts arī pats vaininieks, kurš rupji lamājās un centās pamest notikuma vietu. Vīrietim dots rīkojums palikt uz vietas līdz tiks noskaidroti visi apstākļi, taču vīrietis pagriezās un paņēma no virtuves galda nazi. Viņš ar spēku atrāva dzīvokļa durvis un izskrēja no tā ar nazi rokās. Vīrietim vairākkārtīgi dots rīkojums nomest nazi, taču viņš nereaģēja.

Policijas darbiniekiem nācās pielietot elektrošoka pistoli, ar kuras palīdzību vīrietis neitralizēts. Pēc brīža vīrietis nomierinājās un kārtības sargiem skaidroja, ka nav vēlējies nevienam ar nazi uzbrukt, bet gan izdarīt pašnāvību.

Ņemot vērā visu notikušo, izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nolēma viņu hospitalizēt. Drošības apsvērumu dēļ policijas darbinieki pavadīja mediķus līdz ārstniecības iestādei.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+