Mobilā versija
-2.7°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Pielietojot elektrošoka pistoli, aizturēts satrakojies vīrietis ar nazi rokās

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foro

Likumsargi, pielietojot elektrošoka pistoli, vakar aizturējuši satrakojušos vīrieti ar nazi rokās, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

11.jūlijā RPP darbinieki devās uz izsaukumu Āgenskalnā, kur kāds agresīvi noskaņots vīrietis dzīvesvietā lamājas. Ierodoties notikuma vietā, dzīvokļa durvis atvēra sieviete, kura kārtības sargiem pastāstīja, ka izsaukusi policiju, jo viņas vīrs pēc alkohola lietošanas sācis kliegt uz viņas vecāko meitu un viņai bail uzturēties dzīvesvietā.

Dzīvoklī sastapts arī pats vaininieks, kurš rupji lamājās un centās pamest notikuma vietu. Vīrietim dots rīkojums palikt uz vietas līdz tiks noskaidroti visi apstākļi, taču vīrietis pagriezās un paņēma no virtuves galda nazi. Viņš ar spēku atrāva dzīvokļa durvis un izskrēja no tā ar nazi rokās. Vīrietim vairākkārtīgi dots rīkojums nomest nazi, taču viņš nereaģēja.

Policijas darbiniekiem nācās pielietot elektrošoka pistoli, ar kuras palīdzību vīrietis neitralizēts. Pēc brīža vīrietis nomierinājās un kārtības sargiem skaidroja, ka nav vēlējies nevienam ar nazi uzbrukt, bet gan izdarīt pašnāvību.

Ņemot vērā visu notikušo, izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nolēma viņu hospitalizēt. Drošības apsvērumu dēļ policijas darbinieki pavadīja mediķus līdz ārstniecības iestādei.

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+