×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. novembris, 2013
Drukāt

Piemēri, kā ārstējas ar domformu medicīnu (4)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

LA.LV lasītāja jautā: “Vai Jūs, lūdzu, varētu pastāstīt pāris izveseļošanās gadījumus ar domformu medicīnu? Kā tas notika? Kāda bija problēma? Kā atrada tēlus un kā tos pārveidoja? Īsti nesapratu – vai cilvēks pats šo pārveidi veic vai terapeits sākumā?”

Atbild domformu medicīnas speciāliste Īrisa Celma:  “Izveseļošanās gadījums. Jauna māmiņa, kurai sonogrāfijā uzrādās augļa anomālijas, ārsti iesaka veikt medicīnisko abortu. Izmantojot vairākus apmeklējumus pēc domformas medicīnas metodes, kā arī papildus ieturot pareizu diētu un veicot citas nozīmētās fiziskās aktivitātes, pēc divām nedēļām, aizejot uz atkārtu sonogrāfijas pārbaudi,uzrādās, ka mikroflora augļūdenī ir uzlabojusies un auglis ir vesels. Bērns piedzima pilnīgi vesels.

Nepilngadīgs klients, kas slimoja ar nieru un muguras smadzeņu onkoloģiju, tika atveseļots ar regulāriem apmeklējumiem domformas medīcīnā, apvienojot metodi kopā ar ārstēšanos onkoloģijas nodaļā. Domformas medicīna spēcīgi samazināja zāļu radītās sekas. Atveseļošanās process notika daudz veiksmīgāk un ātrāk.”

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. placebo (pašiedvesma), nekas vairāk. Kā vispār nav kauna reklamēt šādu mānīšanos?! Nepastāv nekāda “domformu medicīna”, tā ir primitīva afēra.

Draugiem Facebook Twitter Google+