Horoskopi un mistika
Horoskopi

Piemērots laiks padarīt agrāk nepaspēto! Horoskopi no 8. līdz 14. jūlijam0

Foto: Pexels

Auns

Daudz jaunu nodomu un ideju, taču ne visas līdz galam pārdomātas. Piedevām vēl arī trūkst pacietības padarīt visu līdz galam. Būtu labi, ja viņš kaut nedaudz padomātu, pirms sākt rīkoties.

Vērsis

Viņš beidzot ir nolēmis visam ķerties klāt pa īstam. Labāk tomēr veiksies darbi, kuri neprasa ilgstošu piepūli, tāpēc sākt kaut ko ilgstošu un pamatīgu labāk tomēr nevajadzētu.

Dvīņi

Nedaudz juceklīgs laiks. Daudz jaunu ideju un nodomu. Piedevām ne viss no nodomātā ir arī realizējams, tāpēc, pirms, ķerties pie kā nopietna, visu vajadzētu labi pārdomāt.

Vēzis

Zvaigznes noskaņo uz patīkamu laika pavadīšanu draugu, paziņu un arī tuvo cilvēku lokā. Jaunus pienākumus tomēr labāk neuzņemties, lai nepalaistu garām skaisto vasaru.

Lauva

Lielos nodomus gribas realizēt, nerēķinoties gandrīz ne ar ko. Tomēr var gadīties, ka ne viss nodomātais ir reāls, tāpēc iecerētais var beigties ar neveiksmi un kādu jauniegūtu nelabvēli.

Jaunava

Strīdos un diskusijās jābūt apdomīgākai un pārlieku neturēties pie viena, viņasprāt, pareizā viedokļa. Var sanākt, ka tas tomēr nav pareizais, un tad tas draud ar tiepšas un strīdnieces slavu…

Svari

Ieguvēji būs tie, kuri atvaļinājumā – planētas rosina uz laika pavadīšanu patīkamā kompānijā. Atvaļinājumu vēl gaidošajiem vismaz neatliekamos darbus apdarīt tomēr vajadzētu…

Skorpions

Planētas uz viņu iedarbojas labvēlīgi. Noskaņojums ir mierīgs, gandrīz visu laiku viņš ir harmonijā ar visu un visiem, ko tikai retumis pārtrauc rosības periodi.

Strēlnieks

Viņš vai nu bezrūpīgi bauda atvaļinājumu, vai arī nepacietīgi gaida to. Šonedēļ radušās idejas lielākajā daļā gadījumu nav visai konkrētas un prasa tālāku apdomāšanu.

Mežāzis

Piemērots laiks padarīt agrāk nepaspēto. Jaunas lietas, sevišķi, ja tās ir domātas ilgam laikam, šobrīd labāk nesākt. Ir tomēr vasara, tāpēc nevajadzētu aizmirst par atpūtu – tas atmaksāsies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ būs nepieciešama pacietība, uzcītība un neatlaidība, taču šīm īpašībām nevajadzētu pāraugt ietiepībā. Labāk izvairīties no intrigām un attiecībās ar kolēģiem nevajadzētu būt tik oficiālam.

Zivis

Spēja nojaust nākotni, apkārtējo domas un motīvus un arī pareizo rīcību lielāka nekā parasti, taču praktiskai rīcībai var pietrūkt konkrētības, neatlaidības un disciplinētības.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
5 horoskopa zīmju pārstāvji, uz kuriem nav iespējams dusmoties
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena dāvās burvīgas iespējas parādīt savas spējas! Horoskopi 18.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Dabā
Pirmdien daudzviet valstī spēcīgi līs un dārdēs pērkons
7 stundas
IL
Ilze Līvmane
Praktiski
Kāpēc, pirms laika pensionējoties, nedrīkst strādāt, bet īstajā vecumā strādā, cik tik gribi?
6 stundas
VK
Vita Krauja
Kultūra
Teātris ir gaistošs mirklis. Saruna ar aktrisi Elīnu Hanzenu
Intervija 11 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Latviju pārstāvošajiem autosportistiem trīs goda pjedestāli “RallyX Nordic” debijas sacensībās Rīgā
7 stundas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Koncertzāle “Latvija”: jauna ērģeļmūzikas citadele vai Ventspils karaļvalsts greznumlieta?
7 stundas