Mobilā versija
+3.1°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
22. oktobris, 2012
Drukāt

Piemīlīgu attēlu apskate palielina darbaspējas


Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Japānas zinātnieku grupa Hirosimas universitātē paziņojusi, ka dienās, kad grūti koncentrēties darbam, atliek tikai paskatīties jaukas un mīlīgas dzīvnieku fotogrāfijas, lai atjaunotu darbaspējas, raksta britu avīze “The Independent”.

 

Pētījumā, kurā piedalījās 130 studenti, gūts apliecinājums, ka, aplūkojot bildes ar dzīvnieku mazuļiem, koncentrācijas līmeni var palielināt pat desmit reizes. Tāpat pētnieki noskaidroja, ka darba spēju pieaugums ir visnotaļ niecīgs, ja aplūko pieaugušu dzīvnieku fotogrāfijas. “Mīlīguma veicinātās pozitīvās emocijas smadzenēs rada efektu, kas saistīts ar prieka un laimes radītu motivāciju,” skaidrojuši japāņu zinātnieki.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+