Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
21. marts, 2016
Drukāt

Piemin memoranda gadadienu

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Centrālās padomes (LCP) memoranda gadadienā 17. martā, pie Brīvības pieminekļa tika iedegtas sveces, godinot memoranda parakstītājus.

Bet 18. martā Saeimā notika konference, kurā Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs Ojārs Ēriks Kalniņš memorandu raksturoja kā mūsu valsts neatkarības gara iemiesojumu, savukārt par 21. gadsimta karalauku viņš nodēvēja sociālos medijus, kuros tiek īstenoti meli pret mūsu tautu, valsti un vēsturi.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+