Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
25. septembris, 2014
Drukāt

Pieminēs 19. gadsimta mākslinieku V. Z. Štafenhāgenu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

26. septembrī plkst. 10 Tukumā, Durbes pilī sāksies lasījumi “Vilhelmam Zigfrīdam Štafenhāgenam – 200”, bet plkst. 14 atklās Štafenhāgenam veltītu izstādi, informē Tukuma muzejs.

Lasījumos piedalīsies mākslas un kultūras vēstures, mākslas filosofijas, kulturas ģeogrāfijas un ainavu arhitektūras speciālisti.

Vilhelms Zigfrīds Štafenhāgens ir 19. gadsimta mākslinieks, grafiķis un tēlnieks, kurzemnieks, kuram ir nozīmīga loma Latvijas un Baltijas kultūrvēsturē. 19. gadsimta vidū līdzās citām kultūrvēsturiski nozīmīgām vietām Vilhelms Zigfrīds Štafenhāgens ir zīmējis Durbes pili Tukumā, iekļaujot to Baltijas skaistāko skatu vidū. Durbes pils Tukumā ir viena no nedaudzajām Vilhelma Zigfrīda Štafenhāgena zīmētajām vēsturiskajām vietām, kura ir labi saglabājusies līdz mūsdienām.

Pievienot komentāru

Demonstrē darbus Tabakas fabrikā; remontu sola pabeigt līdz jūlijamBijušās Tabakas fabrikas ēkas Miera ielā 58A, Rīgā, pielāgošanas darbus Jaunā Rīgas teātra (JRT) vajadzībām būvnieks SIA "Abora" sola pabeigt līgumā noteiktajā termiņā līdz 30. jūnijam.
Draugiem Facebook Twitter Google+